Zvonček na bicykel M-Wave elektrický

Zvonček na bicykel M-Wave elektrický
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Cyklistika | Cyklistické príslušenstvo
Dodávateľ:M-Wave
Cena:10.1 €

Zvonček na bicykel M-Wave elektrický je skvelým bezpečnostným vybavením na bicykel alebo veľkú kolobežku. Vydáva prenikavý prerušovaný zvuk o sile 100 dB, takže Vás bude počuť vo viac ako dostatočnom predstihu. Zvonček je možné jednoducho a bez náradia uchytiť na prakticky akékoľvek riadidlá pomocou univerzálneho držiaka. Výhodou zvončeka je aj jeho vodeodolnosť. Zvonček je napájaný z batérie, ktorá je súčasťou balenia. Technický popis: vodeodolný montáž bez použitia náradia univerzálny úchyt (22,2 - 31,8 mm) hlasitosť: 100 dB efektívny zvukový rádius: až 100 m vrátane batérie (12V, Typ 23A)


 • Podsedlový rychloupínák 4EVER 34,9 mm čierna
  Podsedlový rychloupínák 4EVER 34,9 mm čierna

  Podsedadlový rychloupínák 4EVER 34,9 mm je rýchloupínacia objímka sedlovky z hliníka. Táto kvalitná objímka značky 4EVER výborne drží. Technický popis: rýchloupínacia objímka sedlovky rozmery: 34,9 mm materiál: Al ..

  18.1 €
 • Podsedlová objímka 4EVER 31,8 mm červená
  Podsedlová objímka 4EVER 31,8 mm červená

  Podsedlová objímka 4EVER 31.8 mm je jednoduchým rýchloupinákom sedlovky. Táto kvalitná objímka značky 4EVER výborne drží.Technický popis:  rýchloupínak sedlovky rozmery: 31,8 mm materiál: Al ..

  18.1 €
 • Zvonček paličkový malý Cyklošvec čierna
  Zvonček paličkový malý Cyklošvec čierna

  Zvonček Paličkový malý Cyklošvec poteší každého cyklistu. Zvonček ako taký je dôležitou súčasťou vybavenia každého bicykla. Zvonček je vyrobený z hliníkového materiálu, ktorý umožňuje vytvárať prenikavý upozorňujúci signál. Zvonček je tiež vybavený objímkou pre riadidlá s priemerom 31,8 mm. Vďaka svojej dôležitej funkcii tak patrí cyklistický zvonček do odporúčanej výbavy každého bicykla a preto by nemal chýbať ani na tom Vašom. Jednoduchý a..

  0.9 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb