• Stôl na stolný tenis Joola OUTDOOR TR
  Stôl na stolný tenis Joola OUTDOOR TR

  Stôl na stolný tenis Joola OUTDOOR TR je stôl odolný proti poveternostným vplyvom s výbornými hernými vlastnosťami pre ambicióznych rekreačných hráčov. Stôl disponuje 22 mm hliníkovou doskou, ktorá je rozšírená o 50 mm plastový rám, ktorý pridáva stola dodatočnú tuhosť. Súčasťou je v neposlednom rade tiež vysoko stabilný systém podvozku so 4 kolieskami na každej strane, vďaka čomu je presun stola veľmi jednoduchý a ľahký. Praktický skladací systém stola..

  726.9 €
 • Toaletná taška FERRINO Cosmetic
  Toaletná taška FERRINO Cosmetic

  Toaletná taška FERRINO Cosmetic je praktická cestovná kozmetická taška, ideálna pre toaletné potreby či rôzne drobné doplnky. Disponuje odklopiteľným vekom pre ľahké plnenie a manipuláciu s uloženým obsahom. Priestranná hlavná priehradka je vybavená sieťovinou, takže je obsah chránený pred vypadnutím a zároveň máte o svojich veciach dobrý prehľad. Pre lepšiu organizáciu nájdete vnútri aj menšie sieťovinové vrecko na zips. Jednoduché prenášanie obstaráva..

  21.1 €
 • Brzdový kolík na kolieskové korčule WORKER G-FORCE, MADRID, FALCON
  Brzdový kolík na kolieskové korčule WORKER G-FORCE, MADRID, FALCON

  Brzdový kolík pre kolieskové korčule WORKER G-Force, Madrid, Falcon je vyrobený z vysoko kvalitného gumového materiálu, ktorý má výborné brzdné vlastnosti.Technický popis: kvalitný brzdový kolík vrátane plastového úchytu tvrdený gumový materiál určené pre korčule WORKER G-Force, Madrid, Falcon..

  1.2 €


 • 
  © 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb