Zadný blatník pre kolobežky Crussis Urban na 20 koleso

Zadný blatník pre kolobežky Crussis Urban na 20 koleso
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Cyklistika | Komponenty na bicykle | Blatníky
Dodávateľ:Crussis
Cena:10.1 €

Zadný blatník pre kolobežky Crussis Urban je vyrobený z kvalitného odolného plastu. Vďaka tomu znesie aj hrubšie zaobchádzanie a pritom si zachová dlhú životnosť. Je ľahko umývateľný, čo zjednodušuje jeho údržbu. Montáž zadného blatníka na kolobežku Crussis je jednoduchá a rýchla. Blatník je vhodný na kolobežky Crussis Urban s veľkosťou zadného kolesa 20". Technický popis: zadný blatník na kolobežky Crussis zo série Urban vhodný na kolobežky s veľkosťou zadného kolesa 20" materiál: tvrdený plast veľkosť: 20"


 • Predný blatník pre kolobežky Crussis Urban na 26 koleso
  Predný blatník pre kolobežky Crussis Urban na 26 koleso

  Predný blatník pre kolobežky Crussis Urban je vyrobený z kvalitného odolného plastu. Vďaka tomu znesie aj hrubšie zaobchádzanie a pritom si zachová dlhú životnosť. Je ľahko umývateľný, čo zjednodušuje jeho údržbu. Montáž zadného blatníka na kolobežky Crussis je jednoduchá a rýchla. Blatník je vhodný na kolobežky Crussis Urban s veľkosťou predného kolesa 26". Technický popis: predný blatník na kolobežky Crussis zo série Urban vhodný na kolobežky s..

  10.1 €
 • Predný blatník pre kolobežky Crussis Active na 20 koleso
  Predný blatník pre kolobežky Crussis Active na 20 koleso

  Predný blatník pre kolobežky Crussis Active je vyrobený z kvalitného odolného plastu. Vďaka tomu znesie aj hrubšie zaobchádzanie a pritom si zachová dlhú životnosť. Je ľahko umývateľný, čo zjednodušuje jeho údržbu. Montáž predného blatníka na kolobežku Crussis je jednoduchá a rýchla. Blatník je vhodný na kolobežky Crussis Active s veľkosťou predného kolesa 20". Technický popis: predný blatník na kolobežky Crussis zo série Active vhodný na kolobežky s..

  10.1 €
 • Zadný blatník pre kolobežky Crussis Active na 16 koleso
  Zadný blatník pre kolobežky Crussis Active na 16 koleso

  Zadný blatník pre kolobežky Crussis Active je vyrobený z kvalitného odolného plastu. Vďaka tomu znesie aj hrubšie zaobchádzanie a pritom si zachová dlhú životnosť. Je ľahko umývateľný, čo zjednodušuje jeho údržbu. Montáž zadného blatníka na kolobežku Crussis je jednoduchá a rýchla. Blatník je vhodný na kolobežky Crussis Active s veľkosťou zadného kolesa 16". Technický popis: zadný blatník na kolobežky Crussis zo série Active vhodný na kolobežky s..

  10.1 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb