Zadný blatník na bicykel Kellys Shield R 26'' - 27,5''

Zadný blatník na bicykel Kellys Shield R 26'' - 27,5''
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Cyklistika | Komponenty na bicykle | Blatníky
Dodávateľ:Kellys
Cena:10.1 €

Zadný blatník na bicykel Kellys Shield R je nevyhnutným doplnkom k bicyklu. Moderný vzhľad dodá bicyklu na jeho atraktivite. Jeho montáž je jednoduchá, uchytáva sa pomocou objímky (SQR System) na sedlovku a držiak má nastaviteľný uhol. Tento blatník je vhodný na kolesá o veľkostiach 26" - 29". Zadný blatník Kellys Shield R je vyrobený z tvrdeného plastu, čo uľahčuje jeho údržbu a zvyšuje jeho životnosť. Technický popis: moderný blatník s atraktívnym vzhľadom rýchloupínací systém (SQR) uchytenie na sedlovku držiak s nastaviteľným uhlom vhodný pre všetky priemery sedloviek vhodný pre veľkosti kolies 26" - 29" ľahká údržba a dlhá životnosť materiál: tvrdený plast


 • Zadný blatník pre kolobežky Crussis Urban na 20 koleso
  Zadný blatník pre kolobežky Crussis Urban na 20 koleso

  Zadný blatník pre kolobežky Crussis Urban je vyrobený z kvalitného odolného plastu. Vďaka tomu znesie aj hrubšie zaobchádzanie a pritom si zachová dlhú životnosť. Je ľahko umývateľný, čo zjednodušuje jeho údržbu. Montáž zadného blatníka na kolobežku Crussis je jednoduchá a rýchla. Blatník je vhodný na kolobežky Crussis Urban s veľkosťou zadného kolesa 20". Technický popis: zadný blatník na kolobežky Crussis zo série Urban vhodný na kolobežky s..

  10.1 €
 • Predný blatník pre kolobežky Crussis Urban na 26 koleso
  Predný blatník pre kolobežky Crussis Urban na 26 koleso

  Predný blatník pre kolobežky Crussis Urban je vyrobený z kvalitného odolného plastu. Vďaka tomu znesie aj hrubšie zaobchádzanie a pritom si zachová dlhú životnosť. Je ľahko umývateľný, čo zjednodušuje jeho údržbu. Montáž zadného blatníka na kolobežky Crussis je jednoduchá a rýchla. Blatník je vhodný na kolobežky Crussis Urban s veľkosťou predného kolesa 26". Technický popis: predný blatník na kolobežky Crussis zo série Urban vhodný na kolobežky s..

  10.1 €
 • Predný blatník pre kolobežky Crussis Active na 20 koleso
  Predný blatník pre kolobežky Crussis Active na 20 koleso

  Predný blatník pre kolobežky Crussis Active je vyrobený z kvalitného odolného plastu. Vďaka tomu znesie aj hrubšie zaobchádzanie a pritom si zachová dlhú životnosť. Je ľahko umývateľný, čo zjednodušuje jeho údržbu. Montáž predného blatníka na kolobežku Crussis je jednoduchá a rýchla. Blatník je vhodný na kolobežky Crussis Active s veľkosťou predného kolesa 20". Technický popis: predný blatník na kolobežky Crussis zo série Active vhodný na kolobežky s..

  10.1 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb