Zadné svetlo inSPORTline WC147

Zadné svetlo inSPORTline WC147
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Bicykle | Príslušenstvo na bicykel
Dodávateľ:inSPORTline
Cena:5.6 €

Červené svetlo inSPORTline WC147 je univerzálne svetlo na bicykel s jednoduchým silikónovým upínaním. Vysoko výkonná červená dióda zaručuje potrebnú viditeľnosť aj pri zhoršených podmienkach. Jednoduchý silikónový upínaci mechanizmus a 2 funkcie (súvislé svietenie, blikanie) zaisťujú univerzálne použitie svetla inSPORTline WC147. Svetlo je vhodné pre použitie ako zadné svetlo pre všetky typy bicyklov, prípadne ako univerzálne výstražné svetlo.Technický popis: ultra svietivá výkonná LED dióda jednoduché upnutie pomocou jednoduchého silikónového mechanizmu univerzálne použitie svetla 2 režimy: súvislé svietenie a blikanie horné prepínacie tlačítko pre zmenu režimu vode odolná farba svetla: červená hodinová výdrž: 160 hodín súvislého svietenia, 220 hodín blikania súčasťou balenia: 2 ks CR2025 batérie


 • Lepenie na bicykel Ferdus Velo modré
  Lepenie na bicykel Ferdus Velo modré

  Lepenie na bicykel Ferdus Velo je praktická, vysoko kvalitná a efektívna sada vhodná pre opravu defektu duší. Súprava obsahuje 4 ml tubičku lepidla, 3 druhy záplat a brúsny papier. Lepenie na bicykel Ferdus Velo Vám môže v mnohých prípadoch ušetriť veľa času a komplikácií na cestách. Technický popis: kvalitná sada na lepenie duší 1x brúsny papier 1x lepidlo 4 ml 1x záplata ZS 10 / 16mm 2x záplata ZS 1 / 20mm 2x záplata ZS 2 / 25mm ..

  1.4 €
 • Lepenie na bicykel M-Wave s montpákami
  Lepenie na bicykel M-Wave s montpákami

  Lepenie na bicykel M-Wave je praktická, vysoko kvalitná a efektívna sada vhodná na opravu defektu duší. Hlavnou výhodou oproti iným setom je prítomnosť montážnych pák na jednoduchšie skladanie plášťov. Ďalej ešte obsahuje veľkú 10 ml tubičku lepidla, 3 druhy záplat, hadičku na opravu ventilu a brúsny papier. Lepenie na bicykel M-Wave s montpákami je tak prakticky kompletnou súpravou pre opravu "pichnutia" a môže Vám tak v mnohých prípadoch ušetriť veľa času a..

  1.6 €
 • Elektrosada CRUSSIS pre 28 bicykle, V-brzdy, nosičová batéria, nosič
  Elektrosada CRUSSIS pre 28 bicykle, V-brzdy, nosičová batéria, nosič

  Elektrosada CRUSSIS so zadným motorom a nosičovou batériou vhodná pre 28" bicykle s čeľusťovými alebo mechanickými kotúčovými brzdami predstavuje skvelý spôsob, ako si z Vášho obľúbeného bicykla rýchlo a jednoducho urobiť bicykel elektrický. Pri výjazdoch už sa tak žiadneho stúpania nezľaknete, pretože jazdu Vám uľahčí ľahký elektromotor s vysoko kvalitnou riadiacou jednotkou. Snímač rýchlosti je integrovaný priamo do motora, takže ho nie je potrebné na..

  690.5 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb