Windsurf paddleboard Aqua Marina Blade

Windsurf paddleboard Aqua Marina Blade
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Vodné športy | Vodácke príslušenstvo | Člny
Dodávateľ:Aqua Marina
Cena:1272.4 €

Windsurf paddleboard Aqua Marina Blade predstavuje skvelú kombináciu paddleboardu a windsurfu. Paddleboard ponúka nadštandardnú veľkosť a s tým spojenú vysokú stabilitu. So svojou nosnosťou 150 kg je SUP vhodný takmer pre každého. Paddleboard je vďaka svojmu prevedeniu ideálny na jazerá, rybníky či more. Prostredníctvom odnímateľného univerzálneho kĺbu z paddleboardu ľahko vytvoríte windsurf s plachtou s plochou 5 m². Plachta je vyrobená z kvalitného materiálu Dacron, ktorý vyniká svojou pevnosťou a nízkou hmotnosťou. Poskytuje skvelý výkon v slabšom i stredne silnom vetre. Sťažeň je 4 metre dlhý a pre bezproblémový transport zložený zo 4 častí. Všetko potrebné tak môžete prenášať v priloženej taške. Nastaviteľné rahno zaisťuje pohodlné ovládanie. Na windsurfe sa parádne jazdí aj vďaka veľmi nízkej hmotnosti celej plachtovej konštrukcie a trom popruhom na chodidlá. O svoje pádlo sa pri surfovaní nebudete musieť obávať vďaka praktickému držiaku na raile. Windsurf paddleboard Aqua Marina Blade je krokom vpred do sveta vetrom poháňaných vodných športov. Užívajte si dlhé hodiny zábavy s týmto prepracovaným plavidlom. Technický popis: paddleboard dvojstenná konštrukcia nafukovacie komory s technológiou "drop stitch" (vnútorné polyesterové vlákna) stredový kýl s rýchlouchytením odnímateľná zadná plutva 3 popruhy na uchytenie chodidiel pre veľa možností postoja elastické bungee šnúry pre upevnenie ľahkého nákladu tlak: do 1,03 bar (15 psi) materiál: dvojvrstvový PVC, protišmykový EVA nášľap rozmery dosky: 330 x 80 cm hrúbka dosky: 15 cm objem: 315 l max. počet užívateľov naraz: 1 nosnosť: 150 kg plachta odolná tkanina Dacron Spiro sťažeň: 4-dielny sklolaminátový kompozit rahno: nastaviteľné, upínacie, 170 - 220 cm vyťahovací povraz uchytenie na skrutku do základne dosky skrutku je možné vybrať plocha plachty: 5 m2 dĺžka sťažňa a rukáva: 4 m celková hmotnosť: 20,5 kg súčasti balenia: vysokotlaková pumpička, batoh na prenášanie, taška na celý plachtový systém, kýl a plutva, kit na opravy dodávané bez pádla


 • Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Yarra Woman 10.6
  Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Yarra Woman 10.6

  Paddleboard s príslušenstvom Jobe Aero SUP Yarra Woman 10.6 je svojim dizajnom špeciálne prispôsobený pre ženy. V krásnych farbách je nielen samotná doska, ale aj celé príslušenstvo. Všetko tak k sebe perfektne ladí. Tento model pre dámske spracovanie nebol zvolený náhodou. Vďaka svojej konštrukcii je skvele ovládateľný, ale zachováva si výbornú stabilitu. Paddleboard Jobe Aero SUP Yarra Woman 10.6 je určený pre tých, ktorí sa chcú pri tomto športe čo najviac..

  836 €
 • Nafukovací čln Aqua Marina Classic BT-88891
  Nafukovací čln Aqua Marina Classic BT-88891

  Nafukovací čln Aqua Marina Classic BT-88891 je klasická rybárska a športová loď so všetkými funkciami, ktoré rybár potrebuje, je však vhodná aj pre rekreačných vodákov. Čln je vyrobený z vystuženej PVC tkaniny a ponúka skvelý výkon, odolnosť, univerzálnosť, mnoho priestoru a praktické držiaky rybárskych prútov na oboch stranách. Čln je vybavený aj držiakmi na obe pádla a okami pre pádlovanie. Miesto na člne nájdu až 3 dospelí a 1 dieťa a sedieť môžu na..

  268.7 €
 • Prídavný motor Aqua Marina Bluedrive Power Fin
  Prídavný motor Aqua Marina Bluedrive Power Fin

  Prídavný motor Aqua Marina Bluedrive Power Fin je patentovaný pohon pre všetky paddleboardy a väčšinu kajakov Aqua Marina, ktorý počas chvíľky zasuniete na miesto plutvy, prepojíte s batériou a môžete vyraziť na vodu. Batéria na jedno nabitie vydrží až 4 hodiny, takže je motor vhodný aj pre dlhšie výlety. Motor je možné využiť ako výpomoc pri pádlovaní, rovnako aj ako samostatný pohon. Ak sa teda pri prechádzke chcete kochať okolitou prírodou, stačí zapnúť..

  654.2 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb