Vosk k ošetreniu kožených materiálov Active Outdoor 75 ml

Vosk k ošetreniu kožených materiálov Active Outdoor 75 ml
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie | Starostlivosť o oblečenie a obuv
Dodávateľ:Active Outdoor
Cena:3.6 €

Vosk na ošetrenie kožených materiálov Active Outdoor 75 ml je prípravok vhodný pre ošetrenie obuvi i oblečenie z hladkých kožených materiálov (motorkárske bundy, nohavice či kombinézy). Pôsobí ako impregnácia, čiže predovšetkým chráni pred vlhkosťou a zároveň zvláčňuje kožu. Po aplikácii spôsobuje stmavnutie materiálu a tak vylepšuje jeho odtieň.Technický popis: regeneračná vosková impregnácia na kožené materiály ochraňuje pred poveternostnými vplyvmi odpudzuje vodu zmäkčuje a zvláčňuje pokožku, zabraňuje praskaniu odstraňuje prach z povrchu vylepšuje farebný odtieň materiálu objem: 75 ml


 • Čistiaci prostriedok Granger's Down Wash 300 ml
  Čistiaci prostriedok Granger's Down Wash 300 ml

  Down Wash je vysoko účinný prostriedok od firmy Granger's pre čistenie oblečenia a vybavenia plneného perím i syntetickými vláknami. Nielen čistí, ale tiež odstraňuje zápach, obnovuje objem a maximalizuje priedušnosť.Technický popis: odstraňuje nečistoty šetrný k periu aj umelým vláknam obnovuje objem maximalizuje priedušnosť odstraňuje zápach účinný už pri praní na 30 °C objem: 300 ml..

  7.6 €
 • Impregnácia Granger's Performance Repel Spray 275 ml
  Impregnácia Granger's Performance Repel Spray 275 ml

  Granger's Performance Repel Spray je vysoko účinná impregnácia v spreji, ktorá obnovuje DWR (vodoodolnú) úpravu aplikovanú väčšinou výrobcov technického oblečenia. Je ideálny pre softshellové odevy a odevy s membránou. Okrem iného tiež zachováva priedušnosť a chráni pred usadzovaním špiny.Technický popis: impregnačný prostriedok v spreji obnovuje a zintenzívňuje vodoodolnosť oblečenia zachováva priedušnosť chráni pred usadzovaním špiny efektívne impregnuje..

  12.7 €
 • Tekutý čistiaci prostriedok Granger's Performance Wash 300 ml
  Tekutý čistiaci prostriedok Granger's Performance Wash 300 ml

  Tekutý čistiaci prostriedok Performance Wash od firmy Granger's je určený pre všetky typy technického oblečenia vrátane odevov s membránou Gore-tex® a Event®. Účinne čistí, maximalizuje priedušnosť a zároveň zachováva vodoodolnosť. Je ideálny pre ošetrenie odevov pred impregnáciou.Technický popis: pre pranie v práčke účinne čistí maximalizuje priedušnosť zachováva vodoodolnosť neutralizuje pachy neobsahuje parfumy, optické zjasňovače alebo agresívne..

  7.6 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb