• Detský bicykel Devron Riddle Kids 1.2 20 - model 2018 Pink - Záruka 10 rokov
  Detský bicykel Devron Riddle Kids 1.2 20 - model 2018 Pink - Záruka 10 rokov

  Detský bicykel Devron Riddle Kids 1.2 20" - model 2018 je skvelou voľbou pre deti od 6 rokov. Deti si zamilujú pestré farebné prevedenie a nízku hmotnosť bicykla, ktorú obstaráva ľahký hliníkový rám. Bicykel disponuje 6 prevodmi, a je tak ideálnym prostriedkom pre naučenie manipulácie s prehadzovačkou a následný ľahší prechod na bicykel juniorský či dospelý. Vďaka prehadzovačke Shimano zároveň Vaša ratolesť bez problémov zdolá kdejaký kopec. Pohodlnú jazdu..

  199.6 €
 • Otvárač fliaš Munkees Surfer strieborná
  Otvárač fliaš Munkees Surfer strieborná

  Munkees Surfer je kvalitný a skvele dizajnovo prevedený otvárač fliaš s minimálnymi rozmermi a hmotnosťou. Možno ho tak pribaliť na každú túru alebo kempovanie. Disponuje praktickým krúžkom na zavesenie, napríklad na pútko nohavíc, prípadne ho možno využiť ako kľúčenku. Je vyrobený z kvalitných odľahčených kovových zliatin. Majte vždy pri sebe tento skvelý doplnok na otváranie fliaš.Technický popis: kvalitný materiál možnosť zavesenia na kovový..

  5.1 €
 • Skladacia kolobežka STAR WARS 6
  Skladacia kolobežka STAR WARS 6

  Skladacia kolobežka STAR WARS 6" prichádza priamo z fantastického vesmíru Hviezdnych vojen, ktorý je populárny už niekoľko rokov medzi deťmi i dospelými. Okrem štýlového prevedenia zaujme však tiež odolnou konštrukciou z ocele a hliníka alebo širokým protišmykovým nášľapom. Riadidlá sú vybavené pohodlnými penovými gripmi a ich výšku je možné upraviť v rozmedzí 70-78 cm. Prispôsobí sa teda ako rastúcemu dieťaťu, tak viacerým používateľom. Bezpečnú a..

  50.5 €


 • 
  © 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb