Vodní vak KELLYS KWB-03

Vodní vak KELLYS KWB-03
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Vodné športy | Vodácke príslušenstvo | Vodácke vrecia
Dodávateľ:Kellys
Cena:9.1 €

Vodný vak KELLYS KWB-03 s objemom 2,0 l je vyrobený z odolného plastu, ktorá je veľmi ľahký a pevný. Hadička s klasickým náustkom o dĺžke 100cm a kruhový uzáver so závitom umožňuje jednoduché plnenie vaku. Vodný vak KELLYS KWB-03 je vhodný do batohu pre cyklistov a iných športovcov.Technický popis: kvalitný vodný vak  objem: 2,0 l.  ľahký a odolný materiál  100 cm dlhá hadička s klasickým náustkom  kruhový uzáver so závitom  zdravotne nezávadný plast vhodný do batohu pre cyklistov a iné športovcov


 • Nepromokavý vak FERRINO Aquastop XL
  Nepromokavý vak FERRINO Aquastop XL

  Nepremokavý vak FERRINO Aquastop XL je veľmi praktický doplnok z ľahkého, odolného a pevného materiálu. Chráni pred vlhkosťou, poškodením aj znečistením a znižuje objem zbalených vecí. Vďaka svojej vodotesnosti je ideálny najmä pre vodné športy, ale využijete ho aj na každej túre či pri stanovaní. Vak FERRINO Aquastop XL zo spevneného nylonu s PVC záterom a zavareným švom disponuje rotačným uzatváraním s prackou, ktorá zaručuje maximálnu vodotesnosť. Pre..

  39.6 €
 • Nepromokavý vak FERRINO Aquastop M
  Nepromokavý vak FERRINO Aquastop M

  Nepremokavý vak FERRINO Aquastop M je veľmi praktický doplnok z ľahkého, odolného a pevného materiálu. Chráni pred vlhkosťou, poškodením aj znečistením a znižuje objem zbalených vecí. Vďaka svojej vodotesnosti je ideálny najmä pre vodné športy, ale využijete ho aj na každej túre či pri stanovaní. Vak FERRINO Aquastop M zo spevneného nylonu s PVC záterom a zavareným švom disponuje rotačným uzatváraním s prackou, ktorá zaručuje maximálnu vodotesnosť. Pre..

  27.6 €
 • Nepremokavý vak Aqua Marina Dry Bag 90l 2018 zelená
  Nepremokavý vak Aqua Marina Dry Bag 90l 2018 zelená

  Nepremokavý vak Aqua Marina Dry Bag 90l 2018 je veľmi praktický doplnok z ľahkého, ale odolného a pevného materiálu. Chráni pred vlhkosťou, poškodením aj znečistením a znižuje objem zbalených vecí, ako sú paddleboard alebo kajaky, pre ktoré je vak dimenzovaný. Pre komfortné prenášanie disponuje čalúnením ramenných popruhov a tiež praktickým hrudným a bedrovým popruhom.Technický popis: chráni pred vlhkosťou, poškodením aj zašpinením znižuje objem zbalených..

  46.9 €© 2019 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb