Univerzálny návlek Newline Calf na nohy S

Univerzálny návlek Newline Calf na nohy S
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Oblečenie a móda | Dámske oblečenie | Dámska spodná bielizeň | Dámska sťahovacia bielizeň
Dodávateľ:Newline
Cena:20 €

Univerzálne návleky Newline Calf na nohy sú vyrobené z vysoko funkčného materiálu sú veľmi pohodlné a komfortné. Univerzálne návleky Newline na nohy majú ergonomické tvarovanie a chránia nohy proti chladu. Vhodné pri cyklistike, behu, ale aj ako doplnok na bežkách či iných outdoorových aktivitách. Technický popis: kvalitný univerzálny návlek na nohy funkčný materiál vysoký komfort ergonomické tvarovanie chráni nohy proti chladu materiál: 65% PA, 35% Lycra vhodné pri cyklistike, behu či iných outdoorových aktivitách   Ako si vybrať správnu veľkosť:                                           rozmer okolo členku:     rozmer okolo lýtka:veľkosť návleku S  =>      10-16 cm                             22-30 cm veľkosť návleku M  =>      13-19 cm                             25-33 cmveľkosť návleku L   =>      16-22 cm                             28-36 cmveľkosť návleku XL =>      19-25 cm                             31-39 cm  


 • Dámske zoštíhľujúce nohavičky inSPORTline Revolution Slim F.012 béžové S-M
  Dámske zoštíhľujúce nohavičky inSPORTline Revolution Slim F.012 béžové S-M

  Dámske zoštíhľujúce nohavičky inSPORTline Revolution Slim sú špeciálne zoštíhľujúce nohavičky radu Revolution Slim vyrobené z unikátneho materiálu. Vďaka využitiu mikrokapsúl sú nohavičky bohaté na prírodné aktívne zložky ako je kofeín, retinol, mastné kyseliny, aloe a vitamín E. Tieto látky, obsiahnuté v materiáli, si uchovávajú svoje vlastnosti až do 100 a viac praní. Revolution Slim materiál má ďalej výborné účinky v oblasti priedušnosti, pohlcuje..

  18.1 €
 • Dámske zoštíhľujúce nohavice s vysokým pásom inSPORTline Revolution Slim F.014 béžové XS-S (74-84)
  Dámske zoštíhľujúce nohavice s vysokým pásom inSPORTline Revolution Slim F.014 béžové XS-S (74-84)

  Dámske zoštíhľujúce nohavice s vysokým pásom inSPORTline Revolution Slim sú špeciálne zoštíhľujúce nohavice rady Revolution Slim vyrobené z unikátneho materiálu. Vďaka využitiu mikrokapsúl sú nohavice bohaté na prírodné aktívne zložky ako je kofeín, retinol, mastné kyseliny, aloe a vitamín E. Tieto látky obsiahnuté v materiáli si uchovávajú svoje vlastnosti až do 100 a viac praní. Revolution Slim materiál má ďalej výborné účinky v oblasti priedušnosti,..

  29.1 €
 • Dámske zoštíhľujúce kraťasy s vysokým pásom inSPORTline Revolution Slim F.013 béžové XS-S (74-84)
  Dámske zoštíhľujúce kraťasy s vysokým pásom inSPORTline Revolution Slim F.013 béžové XS-S (74-84)

  Dámske zoštíhľujúce kraťasy s vysokým pásom inSPORTline Revolution Slim sú špeciálne zoštíhľujúce kraťasy radu Revolution Slim vyrobené z unikátneho materiálu. Vďaka využitiu mikrokapsúl sú kraťasy bohaté na prírodné aktívne zložky ako je kofeín, retinol, mastné kyseliny, aloe a vitamín E. Tieto látky, obsiahnuté v materiáli, si uchovávajú svoje vlastnosti až do 100 a viac praní. Revolution Slim materiál má ďalej výborné účinky v oblasti..

  25.1 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb