Univerzálna sieťka na stolný tenis inSPORTline Toflex

Univerzálna sieťka na stolný tenis inSPORTline Toflex
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Loptové športy | Stolný tenis | Pingpongové sieťky
Dodávateľ:inSPORTline
Cena:19.2 €

Univerzálna sieťka na stolný tenis inSPORTline Toflex je zdokonalená verzia klasických pingpongových sieťok s praktickým a rýchlym systémom roztiahnutie a uchytenia. Urýchľuje proces prípravy a tak dovoľuje venovať sa hre oveľa dlhšie, bez nutnosti sieťku niekoľkokrát opravovať. Vyrobená je zo syntetického materiálu a plastu, ktorý možno bez problémov používať aj vonku. Pre jednoduchú orientáciu počas hry je sieťka vybavená bielymi dobre viditeľnými okrajmi. Dodávaná je v praktickom obale.Technický popis:  materiál vhodný pre vonkajšie i vnútorné použitie  plastová konštrukcia  ľahké roztiahnutie  rýchleho pripnutie sieťky  možnosť použitia vonku  dodávaná v praktickom obale  veľkosť obalu: dĺžka 23 cm x šírka 18 cm x výška 6 cm  výška držiaka: 20 cm  šírka držiaku: 6 cm  max. dĺžka sieťky: 200 cm  max. roztiahnutie úchytov: 7 cm


 • Sieťka na stolný tenis inSPORTline Alimos
  Sieťka na stolný tenis inSPORTline Alimos

  Univerzálna vodoodolná sieťka na stolný tenis inSPORTline Alimos patrí vďaka svojim dobrým vlastnostiam medzi obľúbené sieťky. Praktické uchytenie sieťky na pingpongový stôl zaisťujú rýchloupínacie klipy. Sieťka je vyrobená zo syntetického materiálu, ktorý zaisťuje jej vodoodolnosť a stálosť pri vonkajšom využití. Sieťka je vyrobená v čiernej farbe s kontrastným bielym horným okrajom pre jednoduchú orientáciu počas hry. Technický popis: univerzálne..

  11.6 €
 • Sieťka na stolný tenis Joola WM
  Sieťka na stolný tenis Joola WM

  Sieťka na stolný tenis Joola WM je jedným z najlepších modelov sieťok značky Joola. Jedná sa o veľmi stabilnú kovovú sieť. Sieťka je vyrobená z odolných bavlneno-oceľových vlákien a disponuje možnosťou micro-vertikálneho nastavenia. Praktické uchytenie sieťky na pingpongový stôl zaisťuje jednoduchý systém. Svorky sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú správnu funkčnosť a odolnosť svoriek. Sieťka je vykonaná s bielym horným okrajom pre..

  43.3 €
 • Sieťka na stolný tenis Joola Libre
  Sieťka na stolný tenis Joola Libre

  Sieťka na stolný tenis Joola Libre je cenovo dostupná, stabilná plastová sieť s vertikálnym nastavením. Sieťka je odolná voči poveternostným vplyvom. Praktické uchytenie sieťky na pingpongový stôl zaisťujú rýchloupínacie klipy. Sieťku možno jednoducho nainštalovať a má nastaviteľné napnutie. Je urobená s bielym horným okrajom pre jednoduchú orientáciu počas hry. Sieťka na stolný tenis Joola Libre zodpovedá norme EN 14468-2 B. Dodávané v praktickej..

  26.5 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb