• Akupresúrna podložka inSPORTline AKU-1000 125 x 50 cm modrá
    Akupresúrna podložka inSPORTline AKU-1000 125 x 50 cm modrá

    Akupresúrna podložka inSPORTline pomáha uľaviť od nepríjemných stavov spôsobených bolesťou chrbta, zápalom sedacieho nervu, zvýšeným svalovým napätím, nespavosťou, depresiami či únavou. Táto podložka typu Shakti má tisíce akupresúrnych ihličiek, ktoré pri masáži podporujú uvoľňovanie endorfínov, čím dochádza k zlepšeniu nálady a priaznivému pôsobeniu na neuropeptidy - molekuly, ktorých funkciou je tiež tlmenie bolesti. Teda dochádza k zmierneniu..

    40.3 €
  • Zámok Kellys Chainlock 10
    Zámok Kellys Chainlock 10

    Zámok Kellys Chainlock 10 je nevyhnutným bezpečnostným doplnkom ku každému bicyklu. Pevné a bezpečné oceľové lanko je chránené nylonovým obalom, čo zvyšuje celkovú životnosť zámku. Zámok samotný má potom zvýšenú ochranu proti jeho prevŕtaniu či prerezaniu. Celková dĺžka zámku Kellys Chainlock 10 je 90 cm.Technický popis: zámok na bicykel s nylonovým návlekom zvýšená ochrana proti prevŕtaniu zámku pevné oceľové lanko dĺžka: 90 cm..

    25.4 €
  • Rukavice proti dažďu Rebelhorn Bolt čierna - M
    Rukavice proti dažďu Rebelhorn Bolt čierna - M

    Rukavice proti dažďu Rebelhorn Bolt tvoria súčasť nepremokavého kompletu na motorku. Tvoria kvalitnú a komfortnú ochranu pre nepriaznivé a veterné podmienky. Sú voľnejšie šité a v daždi sa obliekajú cez klasické moto rukavice. Vďaka elastickej manžete potom perfektne držia na ruke. Protišmykový materiál v dlaňovej oblasti zaručuje pevné držanie riadidiel. Rukavice proti dažďu Rebelhorn Bolt sú praktickým vybavením predovšetkým vo chvíli, kedy dôjde k..

    12.7 €


  • 
    © 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt
    
    Šport
    Štýl
    Šablóny športového vybavenia

    Pozadie športových potrieb