• Posilňovacia lavica Body Craft F320
  Posilňovacia lavica Body Craft F320

  Posilňovacia lavica Body Craft F320 je profesionálna lavica vhodná pre všetky základné cviky s činkami či vzpieračskou tyčou. Robustný oceľový rám s profilom 5 x 7,6 cm je striekaný špeciálnou farbou Platinum Gray, ktorá chráni konštrukciu pred škrabancami. Posilňovacia lavica Body Craft F320 disponuje 5 cm vysokým čalúnením, ktoré je pokryté špeciálnym polo-vinylovým materiálom, čo zaručuje maximálny komfort počas cvičenia. Šesť nastaviteľných polôh v..

  308.4 €
 • Pennyboard Street Surfing Beach Board Color Vision, červeno-zelená
  Pennyboard Street Surfing Beach Board Color Vision, červeno-zelená

  Pennyboard Street Surfing Beach Board je vyrobený v jedinečnom módnom dizajne a s kolieskami so vzorkou vírivého mramoru alebo priehľadnými. Zhora mriežkovaná doska zamedzuje skĺznutiu z pennyboardu. Kvalitné jazdné vlastnosti potom zaručujú precízne vyrobené ložiská ABEC 7. Vysoká nosnosť 100 kg je ďalšou prednosťou a dôkazom mohutnosti. Táto doska typu kicktail cruiser je stvorená pre zábavu, ľahkú jazdu po meste a mimo iného aj jednoduchú skladovateľnosť. Tak..

  40.7 €
 • Mini longboard Street Surfing Fishtail - Jelly Fish 30
  Mini longboard Street Surfing Fishtail - Jelly Fish 30

  Mini longboard Street Surfing Fishtail - Jelly Fish 30" je krátky cruiser ideálny do mesta. Je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí dosku často prenášajú, jazdia po meste alebo carvujú - na chodníkoch či v skateparku. Mini longboard Jelly Fish je veľkostne hybridom medzi pennyboardom a longboardom, jedná sa o krátky model longboardu. Je vybavený pevnou, ale ideálne pružnou doskou z čínskeho javora. S nosnosťou 70 kg je vhodný pre deti, juniorov, ale aj dospelých. Ložiská..

  50.5 €


 • 
  © 2019 športové vybavenie a doplnky Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb