• Multifunkčné náradie Munkees Starlight
  Multifunkčné náradie Munkees Starlight

  Multifunkčné náradie Munkees Starlight je kompaktným pomocníkom pre všetky príležitosti. Je tak skladné a ľahké, že ho môžete bez problémov nosiť pripnuté na kľúčoch. Vždy po ruke tak budete mať strihacie kliešte, ktoré možno jednoducho premeniť na vreckový nôž, otvárač na fľaše, skrutkovač alebo menšiu pílku. Všetky nástroje sú vyrobené z nerezovej ocele. K dispozícii máte aj malé LED svetlo, ktorým si v noci môžete posvietiť aj na kľúčovú..

  10.1 €
 • Kolobežka WORKER Iridio bielo-červená
  Kolobežka WORKER Iridio bielo-červená

  Kolobežka WORKER Irídio je vyrobená z odolného a zároveň ľahkého hliníka. Veľkostne je vhodná ako pre juniorov, tak pre dospelých. Je vybavená intuitívnym skladacím mechanizmom, ktorý umožňuje kolobežku vrátane riadidiel behom okamihu minimalizovať na veľkosť, v ktorej ju možno pohodlne prenášať v ruke. Kolobežku možno vďaka pribalenému popruhu prenášať aj cez rameno. Robustná konštrukcia, kvalitné ložiská ABEC 7, nastaviteľná výška riadidiel a 200 mm..

  53.1 €
 • Ochranná sieť na trampolínu Froggy PRO 183 cm čierna
  Ochranná sieť na trampolínu Froggy PRO 183 cm čierna

  Ochranná sieť pre trampolínu inSPORTline Froggy PRO 183 cm je náhradná samostatná sieť vhodná v prípadoch, keď dôjde k poškodeniu alebo pretrhnutiu pôvodnej ochrannej siete. Vďaka tomu nemusíte kupovať celú sieť vrátane nosnej konštrukcie, ale môžete zaobstarať iba túto samostatnú sieť. Tú ľahko nasadíte na pôvodnú konštrukciu a tým aj naďalej zaistíte maximálnu bezpečnosť pri užívaní trampolíny. Ochranná sieť pre trampolínu inSPORTline Froggy PRO s..

  40.3 €


 • 
  © 2019 športové vybavenie a doplnky Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb