Spalovač Nutrend Carniform Shot 20x60 ml

Spalovač Nutrend Carniform Shot 20x60 ml
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Športová výživa | Spaľovače tukov
Dodávateľ:Nutrend
Cena:28.4 €

Spalovač Nutrend Carniform Shot 20x60 ml je efektívne navrhnutá kombinácia funkčných latok, ktorá útočí na tukové tkanivo a zvyšuje jej využívanie počas fyzickej aktivity. Novinka - v monodóze s obsahom 60 ml. Zatočte s nadbytočnými kilogramami raz a navždy. Vyskúšajte jeden z najúčinnejších spaľovačov tukov na súčasnom trhu - CARNIFORM SHOT. Zlepší mobilizáciu tukových zásob, nabudí Vás pred fyzickou aktivitou, zvýši termogenézu, aby to išlo všetko rýchlo a efektívne! Základom je vysoká koncentrácia účinných látok ako L-karnitín, synefrín, kofeín, arginín, vybrané vitamíny, to všetko s cieľom efektívne naštartovať a zrýchliť energetické a metabolické pochody a premeniť Vaše telo v továreň na energiu. Je určený pre: osoby, ktoré chcú maximálne zvýšiť spaľovanie tukov počas fyzickej aktivity. Pre maximálnu stimuláciu na výkon, znižovanie nadváhy pre účinné formovanie postavy.Charakteristika účinných latok: L-karnitín - táto účinná látka v tele pôsobí ako prenášač mastných kyselín (tukov) do mitochondrií, miesta ich spaľovania (premeny na energiu). Jej zvýšený príjem v organizme podporuje tvorbu energie práve z tukového tkaniva. Súčasne pozitívne ovplyvňuje hladinu cholesterolu, zlepšuje nervovosvalovú činnosť zvyšuje schopnosť regenerácie. Arginín - je aminokyselina, ktorá napomáha lepšiemu prekrveniu zaťažovaných svalov, udržiava pozitívny pomer medzi tukovým tkanivom svalov. Navyše pomáha aj rýchlejšej eliminácii potréningových metabolických splodín - urýchľuje regeneráciu. Cholín - podieľa sa na intenzívnejšom využívaní tukov a zároveň podporuje procesy, ktoré vedú k zvýšeniu hladiny energie pre svalovú prácu. Kofeín - stimuluje nervový systém, centrálne napomáha uvoľňovaniu tukov z tukových zásob. Synefrín - je označenie účinnej látky, ktorá je obsiahnutá v rastline zvanej Citrus Aurantium. Spoločne s kofeínom pomáha zvyšovať metabolický základné imanie produkciu tepelnej energie (termogenéza). Odporúčané dávkovanie: 30 - 45 minút pred fyzickou aktivitou vypite 1 monodózu maximálna denná dávka je 1 monodóza počas 24 hod neprekračujte odporúčané dávkovanie Nutričné hodnoty:   100 ml Dávka - 60 ml Energetická hodnota 165 kJ / 39 kcal 99 kJ / 23 kcal Bielkoviny 7,6 g 4,6 g Sacharidy 0 g 0 g Cukry 0 g 0 g Tuky 0 g 0 g Nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g Vláknina 0 g 0 g Sodík 0 g 0 g L-arginín 3333 mg 2000 mg L-karnitín 1667 mg 1000 mg Cholín 333 mg 200 mg Kofeín 167 mg 100 mg Extrakt z Citrus aurantium 83 mg 50 mg Vitamín B3 25 mg = 156% ddd 15 mg = 94% ddd Vitamín B2 17 mg = 1214% ddd 10 mg = 714% ddd Vitamín B5 17 mg = 283% ddd 10 mg = 167% ddd Biotín 42 µg = 84% ddd 25 µg = 50% ddd ddd ... odporúčaná denná dávka


 • Spaľovač Nutrend Synephrine 60 kapsúl
  Spaľovač Nutrend Synephrine 60 kapsúl

  Spaľovač Nutrend Synephrine 60 kapsúl je 125 mg extraktu z Citrus aurantium v jednej kapsule, čo predstavuje maximálnu povolenú dennú dávku 10 mg synefrínu. Podporuje termogenézu (tvorbu tepla) v organizme, čo zvyšuje energetický výdaj počas dňa. Tento termogénny účinok funguje v pokoji aj pri fyzickej záťaži. SYNEPHRINE je určený pre: termogénne spaľovanie tukov, zvýšenie energetického výdaja v priebehu dňa. 10 mg synefrínu v jednej kapsule   Odporúčané..

  6.5 €
 • Spaľovač Nutrend Compress Fever Plus 120 kapsúl
  Spaľovač Nutrend Compress Fever Plus 120 kapsúl

  Spalovač Nutrend Compress Fever Plus 120 kapsúl je spaľovač tukov s absolútne najvyšším účinkom, akého je možné pri použití povolených funkčných látok dosiahnuť. Úplne revolučné zloženie a synergická kombinácia látok, ktoré sú na súčasnom trhu bezkonkurenčné. Svojim zložením presne zodpovedá požiadavkám tvrdo trénujúcich silových športovcov. Compress Fever je určený pre tvrdo a intenzívne trénujúcich športovcov. SVETOL ® - extrakt zo zelenej..

  32.7 €
 • Spaľovač Nutrend Thermobooster Compressed Caps 60 kapsúl
  Spaľovač Nutrend Thermobooster Compressed Caps 60 kapsúl

  Spaľovač Nutrend Thermobooster Compressed Caps 60 kapsúl je spaľovač tukov sa skvelým účinkom vo forme kapsúl. Mimoriadne zloženie a vhodná kombinácia účinných látok radí tento produkt medzi najlepšie na trhu. Pozitívne ovplyvňuje metabolizmus, stimuluje organizmus a hlavne podporuje redukciu tukového tkaniva. Forma kapsúl uľahčuje dávkovanie. 1071 mg v kapsuli ľahko vstrebateľné kapsule stimuluje organizmus pomáha pri redukcii tukového tkaniva   THERMOBOOSTER..

  16 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb