• Veslovací trenažér inSPORTline Ocean - Záruka 10 rokov
  Veslovací trenažér inSPORTline Ocean - Záruka 10 rokov

  Veslársky trenažér inSPORTline Ocean je kompaktný veslovací trenažér pre intenzívny domáci tréning. Trenažér inSPORTline Ocean s manuálnym ovládaním záťaže, magnetickým brzdným systémom a masívnou oceľovou konštrukciou s pieskovou povrchovou úpravou je možné zložiť do vertikálnej polohy pre rýchlu úsporu miesta. Pedále s nastaviteľnými bezpečnostnými remienkami zabránia vyšliapnutiu zo stroja pri cvičení a tým zaistia ten najlepší tréning. Veslársky..

  238.4 €
 • Detská outdoorová kamera inSPORTline KidCam
  Detská outdoorová kamera inSPORTline KidCam

  inSPORTline pripravil pre všetkých malých i veľkých športovcov a filmárov roztomilú outdoorovú kamerku KidCam. Tá sa svoju výbavou v mnohom podobá aj s klasickou "dospelou" verziou. Vďaka širokému príslušenstvu ju ľahko uchytíte na prilbu či riadidlá bicykla, prípadne na statív alebo napríklad selfie tyč. Súčasťou balenia je aj vodotesné podvodné puzdro. V kombinácii s ním tak z kamery v okamihu vznikne skvelý parťák pre vodné radovánky. Dovoľuje natáčať..

  61.4 €
 • Longboard Street Surfing Shark Attack Great White 30
  Longboard Street Surfing Shark Attack Great White 30

  Vyskúšaj "Útok žraloka" - longboard, u ktorého sa nemusíš odrážať od zeme. Zaži so Street Surfing Shark Attack Great White 30" rovnaký pocit z jazdy ako na bežnom longboarde, ale navyše s možnosťou surfovania, rezania ostrých zákrut a poháňanie longboardu rozkývaním do strany tak, ako je to typické napríklad u WAVEBOARDOV. Surfuj aj na suchu a nuda nemá šancu! Modely z rady Shark Attack taktiež vyhrali cenu Red Dot Award za inovatívny dizajn.Technický..

  65.1 €


 • 
  © 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb