Protismerné kladky Marbo Sport MP-U204

Protismerné kladky Marbo Sport MP-U204
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie stroje
Dodávateľ:Marbo
Cena:2581.5 €

Protismerné kladky Marbo Sport MP-U204 sú profesionálnym strojom a sú tým najkvalitnejším, čo si možno v danej cenovej kategórii predstaviť. Celá brána je vyrobená z veľmi pevného rámu so šírkou až 120 mm a hrúbkou profilu 3 mm. Celý povrch je ošetrený práškovým lakom proti korózii. Sady tehličiek potom prekrýva priehľadné plexisklo. To zabraňuje prachu, aby sa dostal do vnútorných častí, ale zároveň celý stroj odhlučňuje. Prístupné sú iba otvory na reguláciu hmotnosti. Nastavovanie hmotnosti je veľmi intuitívne. Kolíky, ktorými sa regulácia hmotnosti realizuje, majú červený povrch, takže sú dobre viditeľné a rozpoznateľné. To platí i u polohovateľných kladiek na samotné sťahovanie. Tieto kladky sa dajú posúvať po celej výške panelu, na ktorom sú upevnené. Vďaka tomu sa dá stroj nastaviť na akúkoľvek postavu alebo sa dá ľahko obmeniť už stávajúci tréning. Do brány je integrovaná tiež hrazda s variabilitou úchopov, takže možno na celom stroji precvičit takmer celú hornú polovicu tela. Marbo Sport MP-U204 splňuje prísnu normu PN-EN 957-4: 2007 o bezpečnosti stacionárnych posilňovacích zariadení, takže môže byť bez obáv použitá v komerčných profesionálnych posilňovniach a telocvičniach. Technický popis: profesionálna posilňovacia stanica integrovaná hrazda protisklzová úprava pomocné držadlá intuitívna manipulácia polohovateľné kladky výška: 227 cm šírka: 397 cm dĺžka: 69 cm hmotnosť: brána 255 kg, tehličky 160 kg nosnosť hrazdy: 400 kg tehličky: 32 x 5 kg plocha: 2,74 m2 štrukturálny profil: 80 x 40 x 3 mm, 120 x 60 x 3 mm kategória S (podľa normy PN-EN 957-4:2007) vhodné pre komerčné použitie     Polohovateľné kladky Sťahovanie protismerných kladiek nemusí byť vždy len z jednej polohy. Kladky na U204 sa dajú polohovať po celej výške panelu, na ktorom sú pripevnené. Je možno tak striedať pozície, z ktorých sa kladky sťahujú a možno sa tak prispôsobiť akémukoľvek používateľovi alebo si oživiť a obmeniť vlastný tréning.           Pomocné držadlá V prípade, že chce používateľ cvičiť iba na jednej strane brány, sú tu pomocné protisklzové držadlá, ktorých sa môže chytiť a získať tak väčšiu stabilitu.             Integrovaná hrazda Okrem klasických posilňovacích panelov, aké možno u zariadeniach tohto typu nájsť, je tu tiež integrovaná hrazda, ktorá opät obohacuje stroj o variabilitu, s akou na ňom možno cvičiť. Držadlá hrazdy sú pokryté kvalitnou penou a zakončené kovovými zarážkami v čiernom prevedení.           Profesionálna úprava Vyladené do posledného detailu. Priestor so záťažovými tehličkami kryje priesvitný panel z plexiskla. Vďaka tomu je stroj značne odhlučnený a je zároveň obohatený o pútavý designový prvok.                


 • Multifunkčná hrazda inSPORTline Power Tower PT300 - Záruka 10 rokov
  Multifunkčná hrazda inSPORTline Power Tower PT300 - Záruka 10 rokov

  Multifunkčné hrazda inSPORTline Power Tower PT300 je ideálny pomocník na posilňovanie celého tela vlastnou hmotnosťou. Robustná oceľová konštrukcia s profilom rámu 50 x 50 mm je veľmi odolná a maximálne stabilná. Horná hrazda s priemerom 25 mm je vybavená protišmykovými držadlami, čo zaručuje pevné stlačenie počas cvičenia. Spodné držadlá slúžia na vykonávanie klikov (dipov), pomocou ktorých je možné vytvarovať prsné svalstvo a tricepsové svaly. Bradlá sú..

  296.1 €
 • Príťahy horná kladka - Steelflex PlateLoad line PLLA - Záruka 10 rokov Servis u zákazníka
  Príťahy horná kladka - Steelflex PlateLoad line PLLA - Záruka 10 rokov Servis u zákazníka

  Steelflex PlateLoad line PLLA je kvalitný posilňovací stroj určený pre posilňovanie chrbtových svalov a ramien pomocou príťahov. Robustná oceľová konštrukcia s kvalitným povrchom je striekaná elektrostatickou práškovou farbou, ktorá chráni konštrukciu pred škrabancami. Steelflex PlateLoad line PLLA disponuje kvalitným vysokým čalúnením sedáku, rukoväte sú vybavené kvalitným penovým materiálom a protišmykové plochy zaručujú vyššiu stabilitu počas cvičenia...

  712.4 €
 • Posilňovací stroj TechnoGym Selection Pro Leg Extension - Servis u zákazníka
  Posilňovací stroj TechnoGym Selection Pro Leg Extension - Servis u zákazníka

  Posilňovací stroj Technogym Selection Pre Leg Extension je špičkový profesionálny stroj pre dokonalé vypracovanie svalov na prednej strane stehien. Vďaka pohodlnému sedlu s opierkou môžete posilňovať nohy bez toho, aby ste namáhali bedrovú chrbticu. Posilňovanie je tak oveľa bezpečnejšie a efektívnejšie. Čalúnenie pod stehnami a kolenami je anatomicky tvarované a pri predkopávaní je tak na kolená vyvíjaný minimálny tlak. Polohu valca, ktorý nohami zdvíhate, možno..

  5070 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb