Outdoorové hodinky Suunto CORE ALU PURE White

Outdoorové hodinky Suunto CORE ALU PURE White
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Športtestery a computery
Dodávateľ:Suunto
Cena:283.3 €

Outdoorové hodinky Suunto CORE ALU PURE White sú špičkové outdoorové hodinky ponúkajúce rad užitočných funkcií. Celé hodinky majú hliníkové telo, silikónový náramok s hliníkovými strmeňmi a pevnú hliníkovú lunetu. Funkcia altimeter je funkcia poskytujúca meranie nadmorskej výšky a naviac dokáže zaznamenávať prekonané prevýšenie. Pomocou vstavaného barometra možno zistiť zmeny tlaku a tendenciu počasia. Funkcia kompas Vám potom pomôže s orientáciou v teréne pri náročnejších výpravách. Hodinky Suunto CORE ALU PURE White sú ďalej vybavené hĺbkomerom, stopkami, schopnosťou zobrazovania duálneho času, časom východu a západu slnka, zámkom tlačítok, menu v štyroch jazykoch, podsvietením displeja a vodotesnosťou do hĺbky 30 metrov. Funkcie a vlastnosti: outdoorový computer s funkciami ABC - Altimeter, Barometer, Compas výškomer (altimeter) - meranie rozdielu nadmorských výšok, logbook, automatický mód barometer - Storm Alarm, indikátor tendencie počasia vr. grafu počasia kompas - otočná ružica, digitálny azimut, jednoduchá kalibrácia hĺbkomer - maximálna meraná hĺbka 10 m (meranie hĺbky a času pod vodou) teplomer (° C alebo ° F) otočná ružica kompasu jazyk rozhrania: angličtina, francúzština, nemčina, španielčina časové funkcie: východ / západ slnka, duálny čas, časový odpočet, stopky zámok tlačidiel prehľadné menu hliníkové telo silikónový náramok s hliníkovými strmeňmi pevná hliníková luneta podsvietenie displeja (zelená farba) vodotesnosť: 30 m   Výškomer Suunto CORE ALU PURE White meria aktuálnu výšku s presnosťou na 1 meter, zobrazuje výstup a zostup v metroch a zaznamenáva celkový priebeh cesty, ktorý si možno neskôr prezrieť. Automatický alti / baro mód prepína medzi výškomerom a barometrom v závislosti na zmene parametrov a tým ukazuje najrelevantnejšie informácie pre danú situáciu. Jednoduchým stlačením tlačidla začína výškomer merať od nuly výstup a zostup horolezca. Suunto CORE ALU PURE White s funkciou meteorologická stanica meria a zaznamenáva tlak vzduchu a zobrazuje graf tendencie počasia, čím pomáha predvídať zmeny počasia. Storm alarm posúva povedomie o predpovedi počasia ešte o krok ďalej a umožňuje horolezcom vyhnúť sa hroziacemu nebezpečenstvu. Je aktivovaný prudkým poklesom tlaku vzduchu a signalizuje zvukovo aj svetelne rýchlo sa blížiacu búrku.


 • Powerbanka inSPORTline Inergymo
  Powerbanka inSPORTline Inergymo

  Vďaka svojej impozantnej kapacite 20 000 mAh je Powerbanka inSPORTline Inergymo nutnosťou pre každého cestovateľa alebo dobrodruha. Už sa nebudete musieť starať o vybitú batériu vo svojom smartphone alebo tablete - táto napájacia jednotka vám umožní nabíjať zariadenia bez prístupu k elektrickej zásuvke. Na hornej strane celého zariadenia sa nachádza solárny panel, vďaka ktorému môžete powerbanku nabíjať na priamom slnku. Panel pokrýva cca 90% prednej strany. Dobre..

  28.4 €
 • Športové hodinky SUUNTO Spartan Trainer Wrist HR Gold
  Športové hodinky SUUNTO Spartan Trainer Wrist HR Gold

  Športové hodinky SUUNTO Spartan Trainer Wrist HR Gold so snímaním tepovej frekvencie bez nutnosti nosenia hrudného pásu sú ľahkým a kompaktným vylepšením obľúbenej série Suunto Spartan. Aj keď sú oproti predchádzajúcim modelom tieto hodinky výrazne menšie a tenšie, ich funkčná vybavenosť zostáva rovnaká. Hodinky Vám tak hladko priľahnú na ruku a nebudú Vás počas športovania akokoľvek obťažovať, a to aj v prípade, že máte útlejšie zápästie. Bohatý..

  297.8 €
 • Športové hodinky SUUNTO Spartan Trainer Wrist HR Blue
  Športové hodinky SUUNTO Spartan Trainer Wrist HR Blue

  Športové hodinky SUUNTO Spartan Trainer Wrist HR Blue so snímaním tepovej frekvencie bez nutnosti nosenia hrudného pásu sú ľahkým a kompaktným vylepšením obľúbenej série Suunto Spartan. Aj keď sú oproti predchádzajúcim modelom tieto hodinky výrazne menšie a tenšie, ich funkčná vybavenosť zostáva rovnaká. Hodinky Vám tak hladko priľahnú k ruke a nebudú Vás počas športovania akokoľvek obťažovať, a to aj v prípade že máte útlejšie zápästia. Bohatý..

  279 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb