• Predné svetlo Galaxy SV555 2 diódy - USB dobíjanie
  Predné svetlo Galaxy SV555 2 diódy - USB dobíjanie

  Vysoko výkonná ultrasvietivá biela dióda zaručuje výbornú viditeľnosť v daždi alebo aj v hmle.Technický popis:  2 biele ultrasvietivé LED diódy USB-dobíjanie integrovaný akumulátor Li-ion, 3,7V, 300mAh rýchloupínací držiak na riadidlá ..

  9.1 €
 • Vodotesný ultra ľahký batoh GreenHermit OD5125 25l oranžová
  Vodotesný ultra ľahký batoh GreenHermit OD5125 25l oranžová

  Ultra ľahký batoh GreenHermit OD5125 25l je špeciálny športový vodotesný batoh s objemom 25 litrov. Užitočný je pri všetkých outdoorových aktivitách a počas cestovania. Batoh je extrémne skladný, možno ho zložiť do malej rolky a nosiť stále so sebou. Ultra ľahký batoh GreenHermit OD5125 25l nájde uplatnenie aj ako alternatívny vak na nákupy alebo pre horolezectvo. Účinne chráni pred navlhnutím vďaka svojej neuveriteľnej tesnosti, ktorá je zabezpečená..

  24.3 €
 • Dámske bavlnené podkolienky ASSISTANCE Cupron čierna - XS (33-35)
  Dámske bavlnené podkolienky ASSISTANCE Cupron čierna - XS (33-35)

  Dámske bavlnené podkolienky ASSISTANCE Cupron obsahujú častice medi v spodnej časti chodidla, ktorá prirodzene ničí baktérie a zabraňuje tvorbe plesní. Podkolienky sú vhodné predovšetkým pre osoby s kožnými problémami. Pomáhajú liečiť kožné poranenia vyplývajúce z plesňových ochorení a odstraňujú nepríjemný zápach nôh pri nosení. Sú vhodné pre vytrvalostné športy, pretože efektívne uvoľňujú chodidlám počas výkonu, ale zároveň sú vhodné ako..

  4.7 €


 • 
  © 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb