• Rebriny Benchmark Energy
  Rebriny Benchmark Energy

  Rebriny Benchmark Energy sú určené pre domáce telesné cvičenia. Sú vhodné na zvýšenie fyzickej aktivity, posilňovanie svalov a rozvíjanie koordinácie. Jedná sa o zostavu kovových rebrín doplnených o lavicu s držiakom na vzpieračskú tyč, hrazdu a voľne umiestniteľné bradlá, ktoré sa dajú po ich otočení použiť aj ako držiak na vzpieračskú tyč. Ponúkajú tak nespočetne možností pre cvičenie. Celá konštrukcia je naviac prispôsobená tak, aby cvičenec mohol..

  363.3 €
 • Moto prilba LS2 Arrow R Isaac Viñales Replika S (55-56)
  Moto prilba LS2 Arrow R Isaac Viñales Replika S (55-56)

  Moto prilba LS2 Arrow R Isaac Viñales Replika je špičková závodná a športová prilba pre pretekárov a náročného športového jazdca vyrobená v Moto GP dizajne. Ľahká a pevná kompozitná HPFC škrupina (High Performance Fiberglass Composite) disponuje veľmi širokým zorným poľom a nízkou aerodynamickú hlučnosťou. Široké opticky korektné racingové plexi z Lexanu disponuje úpravou proti poškriabaniu a zahmlievaniu a navyše je aj ľahko vyberateľné. Navyše je..

  254.2 €
 • Dutá hriadeľ na jednoručnú činku inSPORTline 35 cm 30 mm SDA-14H bez závitu
  Dutá hriadeľ na jednoručnú činku inSPORTline 35 cm 30 mm SDA-14H bez závitu

  Dutá hriadeľ na jednoručnú činku inSPORTline 35 cm / 30 mm SDA-14h bez závitu je vysoko kvalitná hriadeľ vyrobená z chrómovanej ocele. Ergonomicky tvarovaná rukoväť s potiahnutá penovým materiálom zabezpečuje maximálnu stabilitu hriadeľa v ruke. Dutá hriadeľ na jednoručku inSPORTline 35 cm / 30 mm SDA-14h bez závitu umožňuje všestranné posilňovanie a zároveň patrí vďaka výborným vlastnostiam a nízkej hmotnosti medzi vyhľadávanú jednoručnú činku.Technický..

  4.8 €


 • 
  © 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt
  
  Šport
  Štýl
  Šablóny športového vybavenia

  Pozadie športových potrieb