Kolieskové korčule Fila Plume Radon 2016 43

Kolieskové korčule Fila Plume Radon 2016 43
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Skate & in-line | Kolieskové korčule
Dodávateľ:Fila
Cena:79.6 €

Kolieskové korčule Fila Plume 2016 sú pánske fitness kolieskové korčule, ktoré zaručujú skvelú stabilitu a ľahkú ovládateľnosť. Korčule sú vybavené extra ľahkým hliníkovým rámom a majú dokonale priedušnú a mäkkú topánku. Topánka korčule je tvorená špeciálnou Soft Wear technológiou, ktorá zaisťuje vysoký stupeň pohodlia. Priedušný Mesh materiál je zárukou kvalitného odvetrávania prebytočného tepla. Extra ľahký a odolný materiál ponúka maximálnu zábavu a pohodlie počas jazdy. Kolieskové korčule Fila Plume 2016 sú vybavené kombinovaným zapínaním pomocou šnúrok, pásikov na suchý zips a račňovej pracky. Vďaka 80 mm kolieskam s tvrdosťou 82A a športovo tvarovanému polstrovaniu sú kolieskové korčule Fila Plume 2016 obľúbeným modelom pre všedné i dlhé jazdy. Vzhľadom k menším kolieskam je tento model vhodný aj pre začiatočníkov. Korčule spĺňajú najvyšší štandard prevedenia bezpečnosti a vlastnia certifikáty podliehajúce najprísnejším európskym normám EN-71 nemeckej skúšobne TÜV-GS. Technický popis: špičkové korčule z extra ľahkých materiálov vysoká manžeta rám: extra ľahký hliníkový rám skelet topánky: odolný skelet vnútorná topánka: komfortná topánka so systémom odvetrávania Soft Wear technológiou kolieska: Fila 80 mm / 82A ložiská: ABEC 5 členková pracka: pevná členková pracka s krokovou reguláciou pre presné zopnutie zapínanie: šnúrky, pásik na suchý zips, račňová pracka vhodné pre bežné i dlhé trasy súčasťou balenia je demontovateľná brzda na pravej korčuli certifikát bezpečnosti EN-71 nemeckej skúšobne TÜV-GS


 • Kolieskové korčule Baud BD276 modro-oranžová - 42
  Kolieskové korčule Baud BD276 modro-oranžová - 42

  Kolieskové korčule Baud BD276 sú odolné slalomové korčule. Vďaka použitiu menšieho prvého a štvrtého kolieska je ich ovládanie pri slalomovej jazde jednoduchšie, viac responzívne a v neposlednom rade aj zábavnejšie. Lepšie je tiež dosiahnutý prenos rovnováhy pri vykonávaní trikov. Hliníkový rám a precízne ložiská koliesok ABEC 7 zaručujú plynulú jazdu a dopĺňajú tak skvelé vlastnosti korčúľ Baud BD276. Ďalšou prednosťou je zapínanie na pracky a..

  72.4 €
 • Korčule 2v1 Action Gondo Blue XS (29-32)
  Korčule 2v1 Action Gondo Blue XS (29-32)

  Korčule 2v1 Action Gondo Blue vzhľadovo pripomínajú štýlové členkové tenisky. Sú tak vhodné pre tých, ktorí ocenia zaujímavý vzhľad v kombinácii s výbornými funkčnými vlastnosťami. Pomocou tlačidla ich ľahko a v momente nastavíte na požadovanú veľkosť. Navyše unikátny systém nosných rámov umožňuje jednoduchú výmenu zimného noža za in-line podvozok. Použité odľahčené ložiská ABEC 5 Carbon s vysokou kvalitou strojového spracovania zaručujú plynulú..

  46.9 €
 • Korčule 2v1 Action Gondo Red XS (29-32)
  Korčule 2v1 Action Gondo Red XS (29-32)

  Korčule 2v1 Action Gondo Red vzhľadovo pripomínajú štýlové členkové tenisky. Sú tak vhodné pre tých, ktorí ocenia zaujímavý vzhľad v kombinácii s výbornými funkčnými vlastnosťami. Pomocou tlačidla ich ľahko a v momente nastavíte na požadovanú veľkosť. Navyše unikátny systém nosných rámov umožňuje jednoduchú výmenu zimného noža za in-line podvozok. Použité odľahčené ložiská ABEC 5 Carbon s vysokou kvalitou strojového spracovania zaručujú plynulú..

  46.9 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb