Kolieskové korčule FILA Mizar 84 2016 43

Kolieskové korčule FILA Mizar 84 2016 43
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Skate & in-line | Kolieskové korčule
Dodávateľ:Fila
Cena:90.5 €

Kolieskové korčule FILA Mizar 84 sú vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých korčuliarov. Vynikajú kvalitným hliníkovým rámom, kolieskami o priemere 84 mm s tvrdosťou 83A a ložiskami ABEC 7. Takto rýchle a tvrdé kolieska spoločne s precíznymi ložiskami s nízkym valivým odporom umožňujú efektívnu fitness jazdu. Technológia Air Flow zaisťuje vhodnú ventiláciu nohy, ktorá chladí a pomáha tak udržať nohu suchú. Kombináciou dvoch ľahkých priedušných sieťok - jedna z vonkajšej strany zvršku a druhá lemujúca korčule - je zaistená permanentná ventilácia nohy. Topánka, ktorá je veľmi mäkká, je vytvorená z jedného kusa a má veľmi pohodlný tvar. Tým sa maximalizuje komfort a ľahkosť korčule. Energia sa do pohybu prenáša okamžite. Korčule majú štíhly dizajn pre uhladenejší vzhľad. Vďaka kombinovanému zapínaniu a pútku sa korčule ľahko obúvajú aj vyzúvajú a perfektne držia chodilo vo vnútri korčule. Funkčnosť, rýchlosť i pohodlie sú hlavným mottom kolieskových korčúľ FILA Mizar 84. Technický popis: špičkové korčule z extra ľahkých materiálov anatomická stielka pútko pre obúvanie rám: hliníkový vnútorná topánka: komfortná so systémom ventilácie Air Flow veľkosť koliesok: 84 mm materiál koliesok: PU tvrdosť koliesok: 83A ložiská: ABEC 7 členková pracka: krokovou reguláciou pre presné zopnutie zapínanie: šnúrky, pásik na suchý zips, račňová pracka vhodné pre bežné i dlhé trasy súčasťou balenia je demontovateľná brzda na pravej korčuli


 • Kolieskové korčule Fila Plume 2016 42
  Kolieskové korčule Fila Plume 2016 42

  Kolieskové korčule Fila Plume 2016 sú pánske fitness kolieskové korčule, ktoré patria medzi najľahšie modely značky Fila. Korčule sú vybavené extra odľahčeným horčíkovým rámom a majú dokonale priedušnú, komfortnú a mäkkú topánku. Topánka je vytvorená špeciálnou technológiou FILA AIR FLOW, zaisťujúca kvalitné odvetrávanie, aby chodidlo zostalo stále v suchu. Extra ľahký a odolný materiál je zárukou maximálnej zábavy a pohodlia počas jazdy. Kolieskové..

  105.1 €
 • Kolieskové korčule WORKER Agresive 41
  Kolieskové korčule WORKER Agresive 41

  Kolieskové korčule WORKER spĺňajú najvyšší štandard prevedenia bezpečnosti, vlastnia certifikáty podliehajúce najprísnejším európskym normám EN-71 nemeckej skúšobneTÜV-GS. Tieto kolieskové korčule WORKER Agresive sú určené k agresívnemu štýlu jazdy. Pri tak náročnej jazde určite oceníte Shock Absorber System, ktorý výrazne tlmí nárazy. Technický popis: vonkajšia topánka a skelet z PU nylonová doska so skleneným vláknom Universal Frame System -..

  79.6 €
 • Kolieskové korčule Baud BD276 modro-zelená - 40
  Kolieskové korčule Baud BD276 modro-zelená - 40

  Kolieskové korčule Baud BD276 sú odolné slalomové korčule. Vďaka použitiu menšieho prvého a štvrtého kolieska je ich ovládanie pri slalomovej jazde jednoduchšie, viac responzívne a v neposlednom rade aj zábavnejšie. Lepšie je tiež dosiahnutý prenos rovnováhy pri vykonávaní trikov. Hliníkový rám a precízne ložiská koliesok ABEC 7 zaručujú plynulú jazdu a dopĺňajú tak skvelé vlastnosti korčúľ Baud BD276. Ďalšou prednosťou je zapínanie na pracky a..

  72.4 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb