Eliptický trenažér TechnoGym Synchro Forma - Montáž zadarmo + Servis u zákazníka

Eliptický trenažér TechnoGym Synchro Forma - Montáž zadarmo + Servis u zákazníka
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Eliptické trenažéry
Dodávateľ:TechnoGym
Cena:3750 €

Eliptical TechnoGym Synchro Forma je eliptický trenažér vhodný do domácej prevádzky. Poskytuje aeróbny tréning cielený predovšetkým na spodné partie, ale pri zapojení rúk pôsobí na telo ako na celok. Synchro Forma vyniká ergonómiou, kvalitným spracovaním a moderným dizajnom. Pri zachovaní kompaktnej veľkosti zaisťuje dostatočne dlhý krok s dĺžkou 50 cm a zaisťuje tak komfortný a bezpečný pohyb pre osoby s rozdielnou telesnou výškou. Prehľadná ovládacia konzola s množstvom motivačných režimov je vybavená aj držiakom pre tablet či telefón. Súčasťou balenia je hrudný pás s vysielačom pre meranie tepovej frekvencie a USB kľúčenka s návodmi na samotnú obsluhu stroja (vo formáte PDF). TechnoGym už niekoľko dekád patrí k svetovým lídrom v oblasti výroby a vývoja fitness zariadení. Výrobca sa špecializuje predovšetkým na komerčné a ľahko komerčné zariadenia, teda v prevádzkach, kde sa predpokladá vysoká frekvencia zaťaženia, ale vyrába stroje aj pre čisto domáce využitie. Stroje všeobecne vykazujú vysokú odolnosť voči opotrebovaniu, vysoký dôraz je však kladený tiež na biomechaniku, teda na pohybovú ergonómiu. Technický popis: elektromagnetický brzdný systém o brzdnom výkone 30-300 W kvalitné stredové zloženie na guličkových ložiskách elektronické ovládanie záťaže, 12 stupňov možnosť programovania všetky kĺbové spoje na guličkových ložiskách napájanie: sieťová prípojka 230 V / 50 Hz dĺžka kroku: 50 cm výška kroku: 14 cm rozteč nášlapov: 7 cm stroj je vybavený transportnými kolieskami pre ľahšiu manipuláciu nosnosť: 160 kg hmotnosť: 148 kg dĺžka: 204 cm šírka: 80 cm výška: 160 cm súčasťou balenia je USB flash pamäť s návodom na obsluhu stroja vhodné na domáce použitie Tréningový počítač: Zoznam programov: CPR program pre konštantnú tepovú frekvenciu tréningové profily ručné tréningy s režimom kalórií výkonnostný test cieľové hodnoty (tempo, vzdialenosť, kalorický výdaj) Merané údaje: čas, rýchlosť, vzdialenosť, kalórie, tepovú frekvenciu, záťaž vo wattoch Meranie tepu: možnosť pripojenia hrudného pásu s presnosťou EKG hrudný pás je súčasťou balenia


 • Eliptický trenažér inSPORTline Avalor ET - Záruka 10 rokov + Montáž zadarmo + Servis u zákazníka
  Eliptický trenažér inSPORTline Avalor ET - Záruka 10 rokov + Montáž zadarmo + Servis u zákazníka

  Eliptický trenažér inSPORTline Avalor ET je profesionálne zariadenie pre precvičenie celého tela. Jeho veľmi robustná konštrukcia s nosnosťou až 150 kg a magnetický brzdný systém zaručujú dlhú životnosť. Dĺžka kroku 52 cm s rozstupom nášľapov 24 cm a predné záťažové koleso zase pri cvičení zaisťujú vysoké pohodlie aj pre vysokého cvičenca. O bezpečnosť sa starajú priestranné nášľapy s protišmykovou úpravou a dva páry držadiel, z ktorých sú jedny..

  1439.6 €
 • Eliptický trenažér inSPORTline Forsan - Záruka 10 rokov + Montáž zadarmo + Servis u zákazníka
  Eliptický trenažér inSPORTline Forsan - Záruka 10 rokov + Montáž zadarmo + Servis u zákazníka

  Eliptický trenažér inSPORTline Forsan je profesionálne zariadenie pre plne komerčné posilňovne a kluby. Jeho magnetický brzdný systém a robustná konštrukcia s nosnosťou až 150 kg zaručujú stabilitu, bezpečnosť a dlhú životnosť. Vďaka nadpriemernej dĺžke kroku si na ňom zacvičia aj vyšší cvičenci s maximálnym pohodlím. Záťažové koleso s hmotnosťou 12 kg poskytuje dostatočnú záťaž aj pre náročnejších užívateľov. Na eliptickom trenažéri Forsan..

  2199.6 €
 • Eliptický trenažér inSPORTline Oregon - Záruka 10 rokov + Servis u zákazníka
  Eliptický trenažér inSPORTline Oregon - Záruka 10 rokov + Servis u zákazníka

  Eliptický trenažér inSPORTline Oregon je efektívnym nástrojom na chudnutie, spevnenie a rovnomerné posilnenie celého tela. Vďaka prednému záťažovému kolesu je trenažér priestorovo menší a zároveň tak menej náročný na skladovacie a prevádzkové priestory. Magnetický brzdný systém zaisťuje bezproblémový a tichý chod. Ovládanie je riešené manuálne, záťaž je možné regulovať v ôsmich stupňoch obťažnosti. Prehľadný displej jednoducho ovládateľného..

  599.6 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb