Dámske kolieskové korčule Fila Primo Alu - Model 2014 38

Dámske kolieskové korčule Fila Primo Alu - Model 2014 38
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Skate & in-line | Kolieskové korčule
Dodávateľ:Fila
Cena:90.5 €

Dámske kolieskové korčule Fila Primo Alu - Model 2014 sú fitness kolieskové korčule vyvinuté pomocou technológie SoftWear, ktorá zabezpečuje korčuliam tak nízku váhu, ako len je to možné. Viazanie na šnúrky s nastaviteľnou prackou a praktickým nastaviteľným suchým zipsom zaisťujú maximálne pohodlie a bezpečnosť pri jazde. Vnútorná pohodlná polstrovaná topánka drží nohu v správnej polohe, vďaka systému FILA AIR FLOW je zaistená maximálna priedušnosť. Dámske kolieskové korčule Fila Primo Alu majú skvelé jazdné vlastnosti a odľahčený podvozok ručí za pohodlnú jazdu bez obmedzenia.Technický popis:  korčule z ľahkých materiálov  skelet z odolného plastu  komfortne tvarovaná topánka  odľahčený podvozok  technológia SoftWear  AIR FLOW systém zaisťujúci priedušnosť  kolieska - veľkosť / tvrdosť: 80 mm / 83A  ložiská: ABEC 5  osky: oceľové osky s oceľovými dištančnými podložkami  zapínanie: Q-Fit systém šnúrovania  nosnosť: 120 kg  korčule sú vhodné pre všestranné každodenné korčuľovanie  


 • Kolieskové korčule WORKER Umox 39
  Kolieskové korčule WORKER Umox 39

  Kolieskové korčule WORKER Umox sú korčule s veľmi ľahkým hliníkovým rámom. Výborné jazdné vlastnosti a vysokú rýchlosť jazdy okrem podvozku ďalej zaisťujú veľké 90 mm kolieska z polyuretánovej gumy a kvalitné ložiská ABEC 7 Chrome. Korčule sú tak vhodné predovšetkým pre fitness jazdu. Okrem iného majú príjemne priedušnú, komfortnú a mäkkú topánku vďaka vnútornej vložke Comfort Fit. Vetranie topánky je zaistené niekoľkými ventilačnými prieduchmi,..

  103.6 €
 • Detské kolieskové korčule WORKER TriGo Skate ružová - XS (26-29)
  Detské kolieskové korčule WORKER TriGo Skate ružová - XS (26-29)

  Detské kolieskové korčule WORKER Trigo Skate s anatomicky tvarovanou topánkou spĺňajú najvyššie bezpečnostné normy. Vynikajú jednoduchým nastavením veľkostí a možnosťou usporiadania koliesok tri-skate (dvojica zadných koliesok pre lepšiu stabilitu) alebo in-line (tri kolieska v rade). Upínanie korčúľ bezpečnostnými prackami MicroLock v oblasti členkov a priehlavkov zvládnu deti čoskoro sami. A Vy sa môžete spoľahnúť, že sú vďaka tomu ich nohy v inline..

  31.6 €
 • Dámske kolieskové korčule FILA Primo Comp Lady 2017 38
  Dámske kolieskové korčule FILA Primo Comp Lady 2017 38

  Dámske kolieskové korčule FILA Primo Comp Lady sú štýlové fitness korčule vhodné najmä pre začínajúce korčuliarky. Odolný rám z kompozitného materiálu je odolný, ale aj veľmi ľahký. Nebude tak zbytočne zaťažovať Vaše nohy, čo znamená, že budete mať nad korčuľami vždy plnú kontrolu. Vnútorný materiál korčule je špeciálne tvarovaný tak, aby čo najlepšie vyhovel tvaru Vášho chodidla. Vďaka technológii SoftWear je navyše veľmi pohodlný a zabraňuje..

  90.5 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb