Dámske kolieskové korčule Fila Plume X-Wrap 90 - Model 2014 38

Dámske kolieskové korčule Fila Plume X-Wrap 90 - Model 2014 38
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Skate & in-line | Kolieskové korčule
Dodávateľ:Fila
Cena:163.3 €

Dámske kolieskové korčule Fila Plume X-Wrap 90 - Model 2014 sú fitness kolieskové korčule so šnúrkami, nastaviteľnou prackou a praktickým nastaviteľným suchým zipsom pre maximálne pohodlie a bezpečnosť pri jazde. Vnútorná pohodlná polstrovaná topánka drží nohu v správnej polohe vďaka systému FILA AIR FLOW je zaistená maximálna priedušnosť. Dámske kolieskové korčule Fila Plume X-Wrap 90 majú skvelé jazdné vlastnosti a odľahčený podvozok ručí za pohodlnú jazdu bez obmedzenia.Technický popis: korčule z ľahkých materiálov  skelet z odolného plastu  komfortne tvarovaná topánka  odľahčený podvozok  AIR FLOW systém zaisťujúci priedušnosť  kolieska - veľkosť / tvrdosť: 90 mm / 83A ložiská: ABEC 9  osky: oceľové osky s oceľovými dištančnými podložkami  zapínanie: šnúrky, pracka na suchý zips a sťahovacia pracka nosnosť: 120 kg korčule sú vhodné pre všestranné každodenné korčuľovanie


 • Dámske kolieskové korčule FILA Shadow 90 Lady 2016 37
  Dámske kolieskové korčule FILA Shadow 90 Lady 2016 37

  Dámske kolieskové korčule FILA Shadow 90 Lady sú vhodné predovšetkým pre skúsenejšíe korčuliarky. Vynikajú kvalitným hliníkovým rámom, kolieskami s priemerom 90 mm s tvrdosťou 83A a ložiskami ABEC 7. Takto rýchle a tvrdé kolieska spoločne s precíznymi ložiskami s nízkym valivým odporom umožňujú efektívnu fitness jazdu. Technológia SoftWear zabraňuje vzniku otlakov v oblasti priehlavku, kde sa prekrývajú horná pohyblivá a spodná pevná časť topánky. Tá..

  141.8 €
 • Kolieskové korčule Fila Primo PRO XTA - model 2013 44
  Kolieskové korčule Fila Primo PRO XTA - model 2013 44

  Kolieskové korčule Fila Primo PRO XTA sú TOP modelom 2013 fitness kolieskových korčúľ. Korčule sú postavené na špičkovom odľahčenom hliníkovom ráme a topánka korčule je tvorená špeciálnou technológiou zaručujúcou vysokú odolnosť. Vďaka extra ľahkým a odolným materiálom, 84 mm kolieskam s tvrdosťou 83A a športovo predtvarovanej vnútornej topánke sú kolieskové korčule Fila Primo PRE XTA obľúbeným modelom pre dlhé jazdy aj každodenné rekreačné fitness..

  108.7 €
 • Nastaviteľné kolieskové korčule WORKER Haasiko LED so svietiacimi kolieskami červená - S (32-35)
  Nastaviteľné kolieskové korčule WORKER Haasiko LED so svietiacimi kolieskami červená - S (32-35)

  Nastaviteľné kolieskové korčule WORKER Haasiko LED zaujmú moderným dizajnom v športovom štýle a ľahko regulovateľnou veľkosťou pomocou páčky na spodnej časti korčúľ. Navyše disponujú prednými svietiacimi kolieskami, ktoré začnú svietiť, keď sú uvedené do pohybu. K rozsvieteniu však nie je potreba žiadnych batérií, všetko má na svedomí magnetická energia, ktorá je vytváraná pri roztočení koliesok. Odolný a stabilný hliníkový podvozok, odľahčené..

  71.6 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb