Dámske kolieskové korčule FILA Plume 90 Lady 37

Dámske kolieskové korčule FILA Plume 90 Lady 37
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Skate & in-line | Kolieskové korčule
Dodávateľ:Fila
Cena:108.7 €

Dámske kolieskové korčule FILA Plume 90 Lady sú nové odľahčené korčule v modernom dizajne, ktoré boli vyvinuté najmä pre rýchlu jazdu. Vďaka ultraľahkému magnéziovému rámu, ktorý na chodidlách takmer necítite, s nimi budete môcť nabrať väčšiu rýchlosť a oveľa lepšiu manévrovateľnosť. Využijete ich hlavne na dlhších jazdách, kde ich technické kvality obzvlášť vyniknú. Mäkký materiál korčúľ sa vďaka špeciálnej technológii SoftWear prispôsobí tvaru Vášho chodidla a poskytnú vám tak maximálne pohodlie. Topánka korčule je navyše vyrobená len z jedného kusu tohto materiálu, takže sa vyhnete nepríjemným otlačeninám v oblastiach, kde sa vrstvy prekrývajú. Špeciálny ventilačný systém Air Flow potom po celú dobu jazdy udržuje vo vnútri korčúľ suché a príjemné prostredie. K vynikajúcim jazdným vlastnostiam týchto korčúľ prispievajú aj kvalitné ABEC 9 ložiská a kolieska s priemerom 90 mm. Vďaka prepracovanému systému zapínania, ktorý kombinuje šnúrky, pracku a suchý zips vám budú na nohách pevne držať a Vy si budete môcť byť istí svojím pohybom. Dámske kolieskové korčule FILA Plume 90 Lady využijú skôr skúsenejšie korčuliarky, ktoré si okrem rekreačného jazdenia chcú tiež poriadne zašportovať. Technický popis: moderné fitness korčule s odľahčeným rámom vynikajúce jazdné vlastnosti materiál sa prispôsobí tvaru chodidla technológia SoftWear - zabraňuje opuchom a zaťažovaniu chodidiel v oblasti zapínania technológia Air Flow - špeciálny systém ventilácie, ktorý uchováva chodidlá v suchu pútko pre obúvanie rám: magnéziový veľkosť koliesok: 90 mm materiál koliesok: PU guma tvrdosť koliesok: 83A ložiská: ABEC 9 zapínanie: šnúrky, pásik na suchý zips, pracka brzdové klátiky súčasťou balenia vhodné pre športové aj rekreačné účely


 • Kolieskové korčule FILA Primo Comp 2017 42
  Kolieskové korčule FILA Primo Comp 2017 42

  Kolieskové korčule FILA Primo Comp sú štýlové fitness korčule vhodné najmä pre začínajúcich korčuliarov. Odolný rám z kompozitného materiálu je odolný, ale aj veľmi ľahký. Nebude tak zbytočne zaťažovať Vaše nohy, čo znamená, že budete mať nad korčuľami vždy plnú kontrolu. Vnútorný materiál korčule je špeciálne tvarovaný tak, aby čo najlepšie vyhovel tvaru Vášho chodidla. Vďaka technológii SoftWear je navyše veľmi pohodlný a zabraňuje..

  86.9 €
 • Korčule 2v1 WORKER Marcola XS (29-32)
  Korčule 2v1 WORKER Marcola XS (29-32)

  Univerzálne kolieskové korčule WORKER Marcola 2v1 s možnosťou výmeny noža z certifikovanej ocele, zosilnený rám so skleneným vláknom pre kolieskové korčule s kolieskami pre in-line. Jedny z najuniverzálnejších korčúľ 2v1 na trhu vďaka patentovanému systému rýchleho prenastavenia veľkosti. Technológia Safety Ankle drží členok pevne a v správnej polohe. Vnútorná topánka so systémom Comfort Fit. Jednoduché obúvanie vďaka technológii QuickLace, šnurovanie a..

  51.6 €
 • Fitness korčule WORKER Fitness 40
  Fitness korčule WORKER Fitness 40

  Kolieskové korčule WORKER spĺňajú najvyšší štandard prevedenia bezpečnosti, vlastnia certifikáty podliehajúce najprísnejším európskym normám EN-71 nemeckej skúšobne TÜV-GS.  Maximum pre kvalitnú jazdu. Veľké kolieska s priemerom 84 mm, hliníkový podvozok, kvalitné ABEC 5 ložiská. To všetko doplnené o komfortnú topánku so systémami Memory Fit a AVS. Obľúbená kvalitná fitness korčuľa Vás svojím vybavením nadchne, takisto všetkých in-line korčuliarov..

  78 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb