Štipec na nos Aqua-Speed Clips čierna

Štipec na nos Aqua-Speed Clips čierna
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Vodné športy | Oblečenie a obuv na vodné športy | Príslušenstvo k potápačským oblekom
Dodávateľ:Aqua-Speed
Cena:2.5 €

Štipec na nos Aqua-Speed Clips je pohodlná klapka so silikónovými vankúšikmi, zabraňuje vniknutiu vody do nosa pri plávaní pod vodou alebo skokoch do vody. Vďaka konštrukcii z pružného plastu sa prirodzene prispôsobí tvaru a veľkosti nosa, čím je používanie pohodlnejšie. Poteší aj štýlový, ladný tvar.Technický popis: anatomický tvar štýlový dizajn materiál tela: polymérový plast materiál vankúšikov: silikón uzatvárateľné puzdro súčasťou


 • Štuple do uší Aqua-Speed Comfort
  Štuple do uší Aqua-Speed Comfort

  Štuple do uší Aqua-Speed Comfort sú pohodlné silikónové zátky, čiže štuple do uší kónického tvaru. Chránia proti natečeniu vody do uší počas plávania alebo pri potápaní. Úchyty na ich koncoch napomáhajú ich vkladaniu do uší a spätnému vyberaniu. Praktickým doplnkom týchto štupľov je aj uzatvárateľné púzdro.Technický popis: 1 pár štupľov s úchytom pre jednoduché vkladanie a vyberanie materiál: silikón tvrdé uzatvárateľné PVC púzdro súčasťou..

  2.9 €
 • Sada na potápanie Escubia Joker Set SR žltá
  Sada na potápanie Escubia Joker Set SR žltá

  Sada na potápanie Escubia Joker Set SR je ideálna na dovolenku, kde si chcete užiť šnorchlovanie a potápanie do sýtosti. Táto sada sa ľahko zmestí do batožiny. Okuliare s nízkym dizajnom majú veľký nedelený zorník z tvrdeného skla, ktorý tak umožňuje dobrý výhľad pri pozorovaní pod vodnou hladinou. Ergonomicky tvarované tesnenie skvele prilieha na tvár a zamedzuje pretečeniu vody dovnútra okuliarov. Nastaviteľný pásik umožní presné upevnenie okolo..

  6.6 €
 • Nafukovacie vodné pólo Bestway Pool Water Game žltá
  Nafukovacie vodné pólo Bestway Pool Water Game žltá

  Nafukovacie vodné pólo Bestway Pool Water Game je základná sada pre hru, ktorú tvorí nafukovacia bránka a lopta do vody. Potom už len stačí skočiť do bazéna a máte o veľkú zábavu postarané. Tú si užijú nielen deti, ale aj dospelí. Bránka je vyrobená z testovaného a zdravotne nezávadného vinylu a jej sieť je nylonová. Jedná sa o ideálny doplnok do každého bazéna pre letné radovánky.Technický popis: sada nafukovacej bránky a lopty určené pre používanie vo..

  9.8 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb