Šípkové letky Harrows Dimplex 4004 3ks

Šípkové letky Harrows Dimplex 4004 3ks
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Ostatné športy | Terče a šípky | Terče
Dodávateľ:Harrows
Cena:1.3 €

Šípkové letky Harrows Dimplex 4004 sú kvalitné perforované letky vyrobené z tvrdeného plastu o sile 75 mikrónov. Letky disponujú originálnou konštrukciou, ktorá spôsobila prevrat v oblasti šípok. Technický popis: perforované letky motív Union Jack materiál: tvrdený plast sila: 75 mikrónov súprava 3 letiek


 • Letka Harrows Polyprint Terč
  Letka Harrows Polyprint Terč

  Letka Harrows Polyprint s rôznymi potlačami je ideálnou voľbou pre rýchlu zmenu dizajnu. Tieto kvalitné letky zaručujú tie najlepšie letové vlastnosti. Technický popis: rozmer: dĺžka 4 cm materiál: polyester balenie: 3 ks ..

  1.1 €
 • Šípkové letky Harrows Dimplex 4000 3ks
  Šípkové letky Harrows Dimplex 4000 3ks

  Šípkové letky Harrows Dimplex 4000 sú kvalitné perforované letky vyrobené z tvrdeného plastu o sile 75 mikrónov. Letky disponujú originálnou konštrukciou, ktorá spôsobila prevrat v oblasti šípok. Technický popis: perforované letky motív orla materiál: tvrdený plast sila: 75 mikrónov súprava 3 letiek ..

  1.3 €
 • Terč na šípky WIN.MAX WMG0847 papierový
  Terč na šípky WIN.MAX WMG0847 papierový

  Terč na šípky WIN.MAX WMG0847 je jednoduchý obojstranný papierový terč s priemerom 30 cm. Vďaka svojej konštrukcii je veľmi ľahký a možno ho tak ľahko prenášať, naviac nepotrebuje ani žiadne napájanie. V balení nájdete 2 sady šípok po 2 kusoch. Technický popis: obojstranný terč zo stlačeného papiera ľahký a ľahko prenosný balené v blistri 2 sady šípok po 2 ks v balení rozmery: 30 cm ..

  6.9 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb