Úchop za hlavu inSPORTline shop

Úchop za hlavu inSPORTline

Úchop za hlavu inSPORTline
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Šport | Fitness | Posilňovacie veže
Dodávateľ:inSPORTline
Cena:6.5 €

AB Crunch Harness je špeciálne rozšírenie pre všetky druhy kladkových posilňovacích strojov. Tento doplnok je určený k posilňovaniu brušných svalov. AB Crunch Harness sa skladá z postroja okolo krku vybaveného dvomi penovými úchytkami pre ruky a pevného kovového očka pre pripojenie k posilňovaciemu stroju. Jemný a zdravotne nezávadny materiál zaisťuje potrebný komfort počas cvičenia a súčasne chráni oblasť krku, ramien a chrbta počas cvičenia.Technický popis: komfortný postroj okolo krku zo zdravotne nezávadného materiálu dve komfortné penové úchytky pre ruky určené pre rozšírené cvičenie brušných svalov šetrný voči oblasti chrbta a chrbtice vhodné pre všetky kladkové posilňovacie stroje


 • Dvojdielny posilňovací stojan Magnus MX5060
  Dvojdielny posilňovací stojan Magnus MX5060

  Dvojdielny posilňovací stojan Magnus MX5060 bol navrhnutý pre dlhú životnosť, bezprecedentnú stabilitu a maximálnu tréningovú nosnosť. Konštrukcia je dvakrát zosilnená vzperami a vybavená zoširoka ohýbanými zadnými nohami, čím je zaistená vysoká stabilita. Je tiež veľmi robustný, profil rámu je 50x50 mm, a je vyrobený z vysoko kvalitnej certifikovanej ocele DC01. Pre bezpečnosť sú držiaky pre tyč vybavené protišmykovým materiálom. Gumeným krytom rámu..

  123.3 €
 • Posilňovací stojan inSPORTline Column CC300 - Záruka 10 rokov Servis u zákazníka
  Posilňovací stojan inSPORTline Column CC300 - Záruka 10 rokov Servis u zákazníka

  Posilňovací stojan inSPORTline Column CC300 je kvalitný multifunkčný stojan, ktorý je vhodný pre domáce využitie. Oceľová konštrukcia s profilom rámu 50 x 50 mm má vysokú nosnosť a stabilitu. Posilňovací stojan inSPORTlien Column CC300 ponúka viac než 100 rôznych cvikov s efektívnym precvičením celého tela. Štandardne možno využiť kladky pre posilnenie rúk, najmä bicepsov a tricepsov, pre posilnenie nôh metódou roznožovania a unožovania, kde je precvičovaná..

  736.6 €
 • Posilňovacia veža inSPORTline Phanton - Záruka 10 rokov Servis u zákazníka
  Posilňovacia veža inSPORTline Phanton - Záruka 10 rokov Servis u zákazníka

  Posilňovacia veža inSPORTline Phanton je určená pre kreatívne cvičenie aj v malých priestoroch. Pre stepper, bench, hornú a dolnú kladku je vstavaný elektronický počítač cvikov. Horizontálne a vertikálne nastaviteľné sedadlo pre pohodlné a ergonomicky správne cvičenie. Extra zvýšený prenos sily cez sústavu kladiek. Posilňovacia veža inSPORTline Phanton odporúčame pre hotelové, klubové a domáce posilňovne.Technický popis: robustná oceľová konštrukcia s..

  633.7 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb