Stacionárny bicykel Schwinn Evolution Strieborná

Stacionárny bicykel Schwinn Evolution Strieborná
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Fitness stroje | Spinningové bicykle
Dodávateľ:Schwinn
Cena:875 €

Schwinn Evolution Spinningový bicykel Schwinn z rady Evolution patrí k vrcholu indoorového bicyklovania. Ponúka najvyššiu úroveň funkčnosti, trvanlivosti a kvality s jedinečným, high-end vzhľadom a štýlom.  Tento bicykel je vhodný pre človek s výškou od 150 do 203 cm. Povrch je pozinkovaný, čo znamená, že sa nemusíte báť že vám začne hrdzavieť. Vlastnosti produktu: rýchlo a ľahko nastaviteľné riadidlá a sedlo Korózii bráni špeciálna vrstva pochromovania Exkluzívny lichobežníkový tvar vytvára "klinový efekt" pre maximálnu stabilitu Dva stojany na fľašu s vodu až do jedného litra Pedále s veľkým priemerom a klipsňami chránia chodidlá a poskytujú oporu Zosilnené remene ponúkajú zvýšenú životnosť pri štandardne špičkovej kvalite popruhov Transportné kolieska ponúkajú možnosť jednoducho a ľahko zariadenie premiestniť a skladovať


 • Stacionárny bicykel Life Fitness Lifecycle GX
  Stacionárny bicykel Life Fitness Lifecycle GX

  Life Fitness Lifecycle GX Cyklotrenažér Life Fitness Lifecycle GX je výborný rotoped určený na spinning. Life Fitness, spoločnosť, ktorá vám priniesla prvý LifeCycle ® rotoped teraz priviedla najlepší spiningový trenažér GX.  Je biomechanicky navrhnutý a..

  2350 €
 • Stacionárny bicykel ProForm TDF 2.0
  Stacionárny bicykel ProForm TDF 2.0

  ProForm TDF 2.0 S technológiou iFit, môžete na bicykli ProForm TDF 2.0 jazdiť kdekoľvek na svete. Vyberte si z 24 vopred pripravených máp, alebo si vytvorte vlastné. PROFORM TDF 2.0 automaticky kopíruje povrch, navyše môžete sledovať svoj pokrok, súťažiť s priateľmi a..

  1295 €
 • Stacionárny bicykel ProForm TDF Pro 5.0
  Stacionárny bicykel ProForm TDF Pro 5.0

  ProForm TDF Pro 5.0 Viesť pelotón zo sedla stacionárneho bicykla PROFORM TDF Pro 5.0 je úžasný zážitok. Užite si skutočný pocit z cestnej cyklistiky s automatickým nastavením stúpania a klesania, ktorý simuluje akýkoľvek terén. Proform Tour de France je jediný bicykel..

  1950 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb