Stacionárny bicykel ProForm 225 CSX

Stacionárny bicykel ProForm 225 CSX
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Stacionárne bicykle | Ergometre
Dodávateľ:Pro-Form
Cena:390 €

Stacionárny bicykel ProForm 225 CSX Nový stacionárny bicykel Proform 225 CSX je ideálnym nástrojom na dosiahnutie toho najlepšieho výsledku pri cvičení či rekonvalescencii po zranení. Hľavné výhody rotopedu ProForm 225 CSX: Watt LED displej vám poskytuje všetky kľúčové informácie o vašom tréningu. Ľahko si zmeriate intenzitu, rýchlosť, čas, vzdialenosť, kalórie a pulz. Stereo reproduktory vám umožnia ľahko pripojiť zdroj hudby. iFit technoĺogia vám dáva neobmedzené možnosti trénovania a bicyklovania kdekoľvek na svete. 20 predprogramovaných tréningov. Duálne EKG rukoväte pre rýchle a ľahké meranie tepu. 20 Digitálných (SMR) úrovní odporu. Nastaviteľný držiak na tabliet CoolAir ventilátor udržuje vaše tele v stabilnej teplote, kým zo seba dostávate maximum. Komfortné sedenie v spriamenej polohe na bicykli. 7 kg zotrvačník pre plynulý pohyb. Tichý magnetický odpor. Sedlo je možné upraviť vertikálne aj horizontálne Transportné kolieska


 • Stacionárny bicykel Life Fitness C1 GO
  Stacionárny bicykel Life Fitness C1 GO

  Stacionárny bicykel Life Fitness C1 to je profesionálna úroveň a maximálna kvalita. Odporúčame dokúpiť: predĺženú záruku a montáž zariadenia priamo u Vás doma!                 XXL ZÁRUKA 10 ROKOV Na konštrukciu/rám..

  1150 €
 • Stacionárny bicykel Life Fitness C1 TRACK
  Stacionárny bicykel Life Fitness C1 TRACK

  Stacionárny bicykel Life Fitness C1 Track to je profesionálna úroveň a maximálna kvalita. Bicykel je plne kompatibilný s vašim Iphonom, apple zariadeniami a android zariadeniami, takže môžete aj močas tréningov využívať všetky funkcie vášho zariadenia. Odporúčame..

  1650 €
 • Stacionárny bicykel Life Fitness C3 GO
  Stacionárny bicykel Life Fitness C3 GO

  Stacionárny bicykel Life Fitness C3 Go je domáci profesionálny samodobíjací bicykel, ktorého nosnosť je až 180kg! Odporúčame dokúpiť: predĺženú záruku a montáž zariadenia priamo u Vás doma!               XXL ZÁRUKA 10..

  1990 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb