Stacionárny bicykel NordicTrack VX550

Stacionárny bicykel NordicTrack VX550
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Stacionárne bicykle | Ergometre
Dodávateľ:NordicTrack
Cena:499 €

Stacionárny bicykel NordicTrack VX550 Rotoped NordicTrack VX550 je vybavený tichým elektromagnetickým systémom odporu SMR™, ktorá poskytuje až 20 úrovní zaťaženia. Vďaka svojej robustnej konštrukcii je tento stacionárny bicykel vhodný pre každé domáce cvičenie. zotrvačník váži 9 kg. Sedlo na rotopede NordicTrack VX550 je nastaviteľné vertikálne aj horizontálne. V hornej časti predného panelu má držiak pre tablety alebo knihy. Pre pohodlné prenášanie je bicykel vybavený transpotnými kolieskami Maximálna hmotnosť užívateľ je 130 kg. Funkcia softvérového balíka Konzola je vybavená monochromatickým displejom s uhlopriečkou 5", ktorý zobrazuje všetky parametre cvičenia. Palubný počítač NordicTrack VX550 umožňuje vybrať jeden z 20 prednastavených programov. Môžete synchronizovať svoje aktivity vďaka iFit ® Coach™ ktorý prakticky nahradí individuálny trénera. Na madlách sa nachádzajú senzory Grip Pulse EKG ™ pre monitorovanie tepu. Voliteľne je možné prepojenie s bezdrôtovým hrudným pásom s technológiou BLE. Prehrávanie hudobných súborov sa vykonáva prostredníctvom zabudovaných reproduktorov.


 • Stacionárny bicykel Life Fitness C1 GO
  Stacionárny bicykel Life Fitness C1 GO

  Stacionárny bicykel Life Fitness C1 to je profesionálna úroveň a maximálna kvalita. Odporúčame dokúpiť: predĺženú záruku a montáž zariadenia priamo u Vás doma!                 XXL ZÁRUKA 10 ROKOV Na konštrukciu/rám..

  1150 €
 • Stacionárny bicykel Life Fitness C1 TRACK
  Stacionárny bicykel Life Fitness C1 TRACK

  Stacionárny bicykel Life Fitness C1 Track to je profesionálna úroveň a maximálna kvalita. Bicykel je plne kompatibilný s vašim Iphonom, apple zariadeniami a android zariadeniami, takže môžete aj močas tréningov využívať všetky funkcie vášho zariadenia. Odporúčame..

  1650 €
 • Stacionárny bicykel Life Fitness C3 GO
  Stacionárny bicykel Life Fitness C3 GO

  Stacionárny bicykel Life Fitness C3 Go je domáci profesionálny samodobíjací bicykel, ktorého nosnosť je až 180kg! Odporúčame dokúpiť: predĺženú záruku a montáž zariadenia priamo u Vás doma!               XXL ZÁRUKA 10..

  1990 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb