Stacionárny bicykel NordicTrack GX 4.4 Pro

Stacionárny bicykel NordicTrack GX 4.4 Pro
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Stacionárne bicykle | Ergometre
Dodávateľ:NordicTrack
Cena:595 €

Stacionárny bicykel NordicTrack GX 4.4 Pro Vychutnajte si hladkú jazdu pri budovaní svojej sily a chudnite v pohodlí vášho domova. Pre pohodlnejšie cvičenie nastavte sedadlo tak vertikálne, ako aj horizontálne, aby ste vytvorili perfektný komfort pre každého užívateľa. Hlavné výhody stacionárneho bicykla GX 4.4 Pro od NordicTrack 9 kg zotrvačník  (dobrý pre začiatočníkov) 28 vstavaných tréningov Aktívne iFit (zobrazené na low tech obrazovke s 5 " displejom alebo na vlastnom tablete) Držiak tabletu v úrovni očí Kompatibilné s prehrávačom iPod (porty a 2 "reproduktory) Bezdrôtový prijímač tepovej frekvencie (hrudný pás sa predáva samostatne) Ovládacie prvky OneTouch ™ (1-kroková okamžitá zmenu odporu) Ventilátor  Držiak fľaše na vodu Cena produktu Dobrá veľkosť pre väčšinu domácností (stopa je 150 x 60 cm) GX 4.4 Pro má integrovaný držiak na tablet. Je na úrovni očí pre perfektný pohľad na tréningy iFit, filmy a ďalšie. Pre jazdu sa tiež pozývajú iPody a ďalšie MP3 prehrávače. Tento stacionárny bicykel má port kompatibilný s iPodom a sadu 2 reproduktorov. Tento bicykel je kompatibilný s hrudnými popruhmi Bluetooth Smart pre bezdrôtové sledovanie tepovej frekvencie. Ďalšou možnosťou monitorovania pulzu (o ktorej nie sme divné) je monitor srdcového tepu CardioGrip ™. Je to praktické - ale nie sú medicínsky presné. Ventilátor môže automaticky prispôsobiť svoju silu pri zrýchľovaní alebo spomaľovaní.


 • Stacionárny bicykel Life Fitness C1 GO
  Stacionárny bicykel Life Fitness C1 GO

  Stacionárny bicykel Life Fitness C1 to je profesionálna úroveň a maximálna kvalita. Odporúčame dokúpiť: predĺženú záruku a montáž zariadenia priamo u Vás doma!                 XXL ZÁRUKA 10 ROKOV Na konštrukciu/rám..

  1150 €
 • Stacionárny bicykel Life Fitness C1 TRACK
  Stacionárny bicykel Life Fitness C1 TRACK

  Stacionárny bicykel Life Fitness C1 Track to je profesionálna úroveň a maximálna kvalita. Bicykel je plne kompatibilný s vašim Iphonom, apple zariadeniami a android zariadeniami, takže môžete aj močas tréningov využívať všetky funkcie vášho zariadenia. Odporúčame..

  1650 €
 • Stacionárny bicykel Life Fitness C3 GO
  Stacionárny bicykel Life Fitness C3 GO

  Stacionárny bicykel Life Fitness C3 Go je domáci profesionálny samodobíjací bicykel, ktorého nosnosť je až 180kg! Odporúčame dokúpiť: predĺženú záruku a montáž zariadenia priamo u Vás doma!               XXL ZÁRUKA 10..

  1990 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb