Adaptér na príťahy Body Solid MB438RG

Adaptér na príťahy Body Solid MB438RG
Do obchodu >>
Informácie o prudukte:
Kategória: Činky | Posilňovacie adaptéry
Dodávateľ:Body Solid
Cena:55 €

Body Solid adaptér obojručný paralelný lomený pre sťahovanie kladky je celokovový pochrómovaný obojručný adaptér kovový s gumovými rukoväťami od Body Solid -u. Adaptér so širokým paralelným úchopom zlepšuje činnosť širokého svalu chrbta, tým cvičenie príťahov so širokým úchopom prispieva k celkovej "šírke" chrbtového svalstva. Rozmery adaptéra s paralelným úchopom 38´´ Hmotnosť adaptéra:   5,44 kg Rozmery výrobku: Šírka Dĺžka Výška 139,70 mm 952,50 mm  215,90 mm Paralelný úchop viac zapája zadnú časť deltových a trapézových svalov, pre niekoho je vhodnejší ako štandardný úchop. Adaptér je vhodný pre príťahy s úzkym aj širokým úchopom zdola príťahy s úzkym aj širokým úchopom zhora príťahy s úzkym aj širokým úchopom v sede príťahy spodné v stoji bicepsové a tricepsové cviky, pokiaľ nemáte iný špeciálny adaptér iné varianty podľa možností kladky Kategória PROFI  Bezpečnosť Dbajte na to, aby bol adaptér správne upevnený skobou, reťazou či iným spôsobom.


 • Adaptér na príťahy Body Solid MB502
  Adaptér na príťahy Body Solid MB502

  Body Solid adaptér obojručný s úzkym úchopom, celokovový pochrómovaný obojručný adaptér od Body Solid -u. Adaptér s úzkym úchopom zlepšuje činnosť kosoštvorcových svalov, veľkých a malých oblých svalov a spodných trapézových svalov - tým cvičenie príťahov s úzkym..

  22 €
 • Adaptér na príťahy Body Solid MB148RG
  Adaptér na príťahy Body Solid MB148RG

  Body Solid adaptér obojručný pre sťahovanie kladky zhora s gumovými rukoväťami. Celokovový pochrómovaný obojručný adaptér od Body Solid -u. Adaptér so širokým úchopom zlepšuje činnosť širokého svalu chrbta, tým cvičenie príťahov so širokým úchopom prispieva k celkovej..

  55 €
 • Adaptér na členok Harbinger 3738
  Adaptér na členok Harbinger 3738

  Vystužený členkový adaptér Harbinger alebo na zápästie je vhodný pre cvičenia prevádzané na posilňovacích strojoch s kladkovým systémom. Použitie: Všetky loptové hry - pre posilnenie svalov (kop, hod, vrh) Vynikajúca pomôcka pre bojové športy - posilnenie..

  9.9 €© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb