X-lite najlacnejší šport:


Uterák FERRINO X-Lite Towel XXL

Uterák FERRINO X-Lite Towel XXL

Uterák FERRINO X-Lite Towel XXL je vysoko absorpčný uterák z mikrovlákna v príjemnej froté úprave. Uterák je vhodný pre cestovanie, pretože je extrémne ľahký a skladný. Z uteráka možno vyžmýkať až 90% obsahu vody a vďaka extra savým vlastnostiam je uterák FERRINO X-Lite Towel XXL schopný absorbovať vodu aj v prípade, že je už vlhký. Materiál je veľmi príjemný na dotyk a zdravotne nezávadný. Súčasťou balenia je aj praktický priedušný obal. Technický..Uterák FERRINO X-Lite Towel L

Uterák FERRINO X-Lite Towel L

Uterák FERRINO X-Lite Towel L je vysoko absorbčný uterák z mikrovlákna v príjemnej froté úprave. Uterák je vhodný pre cestovanie, pretože je extrémne ľahký a skladný. Z uteráka možno vyžmýkať až 90% obsahu vody. Vďaka extra savým vlastnostiam je uterák FERRINO X-Lite Towel L schopný absorbovať vodu aj v prípade, že je už vlhký. Materiál je veľmi príjemný na dotyk a zdravotne nezávadný. Súčasťou balenia je aj praktický priedušný obal. Technický..Motokrosová prilba X-Lite X-502 Nac-Nac LED Yellow čierno-žltá - M (57-58)

Motokrosová prilba X-Lite X-502 Nac-Nac LED Yellow čierno-žltá - M (57-58)

Motokrosová prilba X-Lite X-502 Nac-Nac disponuje nielen atraktívnym agresívnym dizajnom, ale jej najväčšie prednosti sa skrývajú v použitých materiáloch a technológii výroby. NERS, čiže systém rýchleho a bezpečného sňatia prilby umožňuje záchranu ľudského života vďaka núdzovému odopnutiu vypchávok v lícnej oblasti - je nutné len vytiahnuť červenú stuhu, ktorá je v prednej časti. Prilba ďalej ponúka veľký a komfortný výhľad, navyše zaručuje možnosť..Motokrosová prilba X-Lite X-502 Best Trick Aquamarine modro-čierna - L (59-60)

Motokrosová prilba X-Lite X-502 Best Trick Aquamarine modro-čierna - L (59-60)

Motokrosová prilba X-Lite X-502 Best Trick disponuje nielen atraktívnym agresívnym dizajnom, ale jej najväčšie prednosti sa skrývajú v použitých materiáloch a technológii výroby. NERS, čiže systém rýchleho a bezpečného sňatia prilby umožňuje záchranu ľudského života vďaka núdzovému odopnutiu vypchávok v lícnej oblasti - je nutné len vytiahnuť červenú stuhu, ktorá je v prednej časti. Prilba ďalej ponúka veľký a komfortný výhľad, navyše zaručuje..Moto prilba X-Lite X-802RR Cafe Club Flat Black čierna s grafikou - M (57-58)

Moto prilba X-Lite X-802RR Cafe Club Flat Black čierna s grafikou - M (57-58)

Moto prilba X-Lite X-802RR Cafe Club je špičková závodná prilba, v ktorej je každý komponent výsledkom vývojových trendov, ktorých cieľom je produkt s konštantnou kvalitou a perfektným výkonom. Jedná sa o vrchol v odbore, ktorý používajú aj jazdci MotoGP. Helma zaisťuje maximálny komfort vďaka vnútornému polstrovaniu Carbon Fitting, ktoré je odnímateľné, umývateľné a vyrobené z ľahkých uhlíkových vlákien - tie podporujú odparovanie potu a udržujú stálu..Moto prilba X-lite X-702GT Tonale N-Com Flat Black XL (61-62)

Moto prilba X-lite X-702GT Tonale N-Com Flat Black XL (61-62)

Moto prilba X-lite X-702GT Tonale N-Com je kompozitová integrálna prilba (zo zmesi karbón, kevlar, sklené vlákna) vyrobená známou talianskou značkou X-lite. Jej škrupina je charakteristická svojím pretekárskym dizajnom, predovšetkým vďaka zvýraznenému stabilizačnému spojleru. Ďalej tiež vyniká perfektným komfortom, súhrou funkčnosti, bezpečnosti a pohodlia presne tak, aby čo najlepšie vyhovela potrebám jazdcov aj v najnáročnejších podmienkach. Prilba je vybavená..Moto prilba X-lite X-702GT Ofenpass N-Com Scratched Chrome - L (59-60)

Moto prilba X-lite X-702GT Ofenpass N-Com Scratched Chrome - L (59-60)

Moto prilba X-lite X-702GT Ofenpass N-Com je kompozitová integrálna prilba (zo zmesi karbón, kevlar, sklené vlákna) vyrobená známou talianskou značkou X-lite. Jej škrupina je charakteristická svojím pretekárskym dizajnom, predovšetkým vďaka zvýraznenému stabilizačnému spojlera. Ďalej tiež vyniká perfektným komfortom, súhrou funkčnosti, bezpečnosti a pohodlia presne tak, aby čo najlepšie vyhovela potrebám jazdcov aj v najnáročnejších podmienkach. Prilba je..Moto prilba X-lite X-661 Vinty N-Com Flat Black - XL (61-62)

Moto prilba X-lite X-661 Vinty N-Com Flat Black - XL (61-62)

Moto prilba X-lite X-661 vint N-Com je cestovná prilba známej značky X-lite, ktorá má zreteľný športový nádych. Moto prilba má pútavé prevedenie tvarov prívodov vzduchu a zadného spojlera. Interiér prilby je vyrobený z komfortných materiálov, ktoré spoločne s lícnicou zaistia maximálne pohodlie aj pri cestách na veľkú vzdialenosť. Prilba ďalej disponuje ultra-širokým štítom s UV ochranou 400 a tiež účinným ventilačným systémom. Navyše je vybavená..Moto prilba X-lite X-661 Sirene N-Com Flat Black XL (61-62)

Moto prilba X-lite X-661 Sirene N-Com Flat Black XL (61-62)

Moto prilba X-lite X-661 Sirene N-Com je cestovná prilba známej značky X-lite, ktorá má zreteľný športový nádych. Moto prilba má pútavé prevedenie tvarov prívodov vzduchu a zadného spojlera. Interiér prilby je vyrobený z komfortných materiálov, ktoré spoločne s lícnicou zaistia maximálne pohodlie aj pri cestách na veľkú vzdialenosť. Prilba ďalej disponuje ultra-širokým štítom s UV ochranou 400 a tiež účinným ventilačným systémom. Navyše je vybavená..Moto prilba X-Lite X-551 GT Kalahari N-Com Flat Black-White čierno-biela - L (59-60)

Moto prilba X-Lite X-551 GT Kalahari N-Com Flat Black-White čierno-biela - L (59-60)

Moto prilba X-Lite X-551 GT Kalahari je ako stvorená pre Vaše dobrodružstvo. Je prednostne navrhnutá a určená pre majiteľov endurových a motardových motocyklov. Je vybavená šiltom, ktorý ochráni pred slnkom a uľahčuje jazdu v teréne. Možno ho nastaviť do 2 polôh, prípadne úplne zbaviť a vytvoriť si tak klasickú intergrálnu helmu. Plexi perfektne ladí s robustným dizajnom prilby a poskytuje široký výhľad do strán. Plexi je vybavené systémom Pinlock obmedzujúcim..Moto prilba X-Lite X-551 GT Kalahari N-Com Flat Black-Orange čierno-oranžová - M (57-58)

Moto prilba X-Lite X-551 GT Kalahari N-Com Flat Black-Orange čierno-oranžová - M (57-58)

Moto prilba X-Lite X-551 GT Kalahari je ako stvorená pre Vaše dobrodružstvo. Je prednostne navrhnutá a určená pre majiteľov endurových a motardových motocyklov. Je vybavená šiltom, ktorý ochráni pred slnkom a uľahčuje jazdu v teréne. Možno ho nastaviť do 2 polôh, prípadne úplne zbaviť a vytvoriť si tak klasickú intergrálnu helmu. Plexi perfektne ladí s robustným dizajnom prilby a poskytuje široký výhľad do strán. Plexi je vybavené systémom Pinlock obmedzujúcim..Moto prilba X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad Fluo Yellow XL (61-62)

Moto prilba X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad Fluo Yellow XL (61-62)

Moto prilba X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad je vylepšeným modelom značky X-Lite, nadväzuje na svojho predchodcu X-1003 a obohacuje širokú škálu jeho technických vymožeností. Skrátka sa jedná o model výklopnej, ľahko nasaditeľnej prilby, s možnosťou vyklopenia prednej časti, ktorá je vhodná aj pre tých najnáročnejších jazdcov. Použitím vysoko sofistikovaných materiálov ako je napríklad karbón, aramidové vlákno alebo sklo nemožno zaručiť žiadny špeciálny..Moto prilba X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-Yellow čierno-žltá - XL (61-62)

Moto prilba X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-Yellow čierno-žltá - XL (61-62)

Moto prilba X-Lite X-1004 Nordhelle od spoločnosti Nolan prináša doposiaľ nevídanú kvalitu a komfort. Je vyrobená z kompozitu a vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu a výborným technickým riešením sa výborne hodí aj pre náročných motorkárov. Odnímateľné a prateľné vnútorné polstrovanie (Carbon Fitting) je vyrobené z ľahkých uhlíkových vlákien. Ďalej je vybavená systémom ventilácie TVS (Touring Ventilation System), ktorý zaisťuje skvelé pohodlie pri dlhých..Moto prilba X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-White čierno-biela - XL (61-62)

Moto prilba X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-White čierno-biela - XL (61-62)

Moto prilba X-Lite X-1004 Nordhelle od spoločnosti Nolan prináša doposiaľ nevídanú kvalitu a komfort. Je vyrobená z kompozitu a vďaka svojmu inovatívnemu dizajnu a výbornému technickému riešeniu sa výborne hodí aj pre náročných motorkárov. Odnímateľné a prateľné vnútorné polstrovanie (Carbon Fitting) je vyrobené z ľahkých uhlíkových vlákien. Ďalej je vybavená systémom ventilácie TVS (Touring Ventilation System), ktorý zaisťuje skvelé pohodlie pri dlhých..Moto prilba X-lite X-1003 Ultra Carbon Dyad Flat Black L (59-60)

Moto prilba X-lite X-1003 Ultra Carbon Dyad Flat Black L (59-60)

Moto prilba X-lite X-1003 Ultra Carbon Dyad Flat Black je prémiová výklopná moto prilba známej talianskej značky X-lite ideálny pre náročných jazdcov. Helma je vyvinutá s ultra-ľahkou škrupinou z uhlíkových vlákien, nízka hmotnosť je hlavnou prednosťou tejto prilby. Dômyselné otváranie je realizované kvalitným systémom Dual Action, ktorý zamedzuje nechcenému otvoreniu. Jazdiť je možné aj s odklopenou bradovou častí vďaka homologáciu typu P / J, avšak vzhľadom..Uterák Ferrino X-Lite Towel L 86238S

Uterák Ferrino X-Lite Towel L 86238S

Uterák Ferrino X-Lite Towel L 86238S Ultraľahký vysoko absorbčný uterák z polyesteru - mikrovlákna s praktickým priedušným obalom. Hmotnosť: 100 g Rozmery: 45x90 cm Outdoor vybavenie » Cestovný uteráky » Uterák Ferrino X-Lite Towel L 86238S..Uterák Ferrino X-Lite Towel XL 86239S

Uterák Ferrino X-Lite Towel XL 86239S

Uterák Ferrino X-Lite Towel XL 86239S Ultraľahký vysoko absorbčný uterák z polyesteru - mikrovlákna s praktickým priedušným obalom. Hmotnosť: 170 g Rozmery: 60x120 cm Farba: červená, zelená, modrá Outdoor vybavenie » Cestovný uteráky » Uterák Ferrino X-Lite Towel XL 86239S..Motokrosová přilba X-Lite X-502 Nac-Nac LED Yellow Barva černo-žlutá, Velikost M (57-58)

Motokrosová přilba X-Lite X-502 Nac-Nac LED Yellow Barva černo-žlutá, Velikost M (57-58)

Motokrosová přilba X-Lite X-502 Nac-Nac disponuje nejen atraktivním agresivním designem, ale její největší přednosti se skrývají v použitých materiálech a technologii..Motokrosová přilba X-Lite X-502 Best Trick Aquamarine Barva modro-černá, Velikost XL (61-62)

Motokrosová přilba X-Lite X-502 Best Trick Aquamarine Barva modro-černá, Velikost XL (61-62)

Motokrosová přilba X-Lite X-502 Best Trick disponuje nejen atraktivním agresivním designem, ale její největší přednosti se skrývají v použitých materiálech a technologii..Moto helma X-lite X-702GT Tonale N-Com Flat Black Velikost XXL (63-64)

Moto helma X-lite X-702GT Tonale N-Com Flat Black Velikost XXL (63-64)

Moto helma X-lite X-702GT Tonale N-Com je kompozitová integrální přilba (ze směsi karbon, kevlar, skelná vlákna) vyrobená známou italskou značkou X-lite. Její skořepina je..Moto helma X-Lite X-802RR Ultra Marquetry Carbon White Barva černo-bílá, Velikost L (59-60)

Moto helma X-Lite X-802RR Ultra Marquetry Carbon White Barva černo-bílá, Velikost L (59-60)

Moto helma X-Lite X-802RR Marquetry je špičková celokarbonová závodní přilba, u níž je každý komponent výsledkem vývojových trendů, jejichž cílem je produkt s konstantní..Moto helma X-lite X-661 Vinty N-Com Barva Flat Black, Velikost XXL (63-64)

Moto helma X-lite X-661 Vinty N-Com Barva Flat Black, Velikost XXL (63-64)

Moto helma X-lite X-661 Vinty N-Com je cestovní přilba věhlasné značky X-lite, která má zřetelný sportovní nádech. Moto helma má poutavé provedení tvarů přívodů vzduchu a..Moto helma X-Lite X-802RR Puro Sport Carbon Barva černo-červená, Velikost 2XL (63-64)

Moto helma X-Lite X-802RR Puro Sport Carbon Barva černo-červená, Velikost 2XL (63-64)

Moto helma X-Lite X-802RR Puro Sport je špičková celokarbonová závodní přilba, u níž je každý komponent výsledkem vývojových trendů, jejichž cílem je produkt s konstantní..Moto helma X-lite X-661 Sirene N-Com Flat Black Velikost XXL (63-64)

Moto helma X-lite X-661 Sirene N-Com Flat Black Velikost XXL (63-64)

Moto helma X-lite X-661 Sirene N-Com je cestovní přilba věhlasné značky X-lite, která má zřetelný sportovní nádech. Moto helma má poutavé provedení tvarů přívodů vzduchu a..Moto helma X-Lite X-802RR Cafe Club Flat Black Barva černá s grafikou, Velikost L (59-60)

Moto helma X-Lite X-802RR Cafe Club Flat Black Barva černá s grafikou, Velikost L (59-60)

Moto helma X-Lite X-802RR Cafe Club je špičková závodní přilba, u níž je každý komponent výsledkem vývojových trendů, jejichž cílem je produkt s konstantní kvalitou a..Moto helma X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad Flat Black Velikost XXL (63-64)

Moto helma X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad Flat Black Velikost XXL (63-64)

Moto helma X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad je vylepšeným modelem značky X-Lite, navazuje na svého předchůdce X-1003 a obohacuje širokou škálu jeho technických vymožeností...Moto helma X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad Fluo Yellow Velikost XXL (63-64)

Moto helma X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad Fluo Yellow Velikost XXL (63-64)

Moto helma X-lite X-1004 Ultra Carbon Dyad je vylepšeným modelem značky X-Lite, navazuje na svého předchůdce X-1003 a obohacuje širokou škálu jeho technických vymožeností...Moto helma X-Lite X-551 GT Kalahari N-Com Flat Black-White Barva černo-bílá, Velikost XL (61-62)

Moto helma X-Lite X-551 GT Kalahari N-Com Flat Black-White Barva černo-bílá, Velikost XL (61-62)

Moto helma X-Lite X-551 GT Kalahari je jako stvořená pro Vaše dobrodružství. Je přednostně navržená a určená pro majitele endurových a motardových motocyklů. Je vybavena..Moto helma X-Lite X-551 GT Kalahari N-Com Flat Black-Orange Barva černo-oranžová, Velikost M (57-58)

Moto helma X-Lite X-551 GT Kalahari N-Com Flat Black-Orange Barva černo-oranžová, Velikost M (57-58)

Moto helma X-Lite X-551 GT Kalahari je jako stvořená pro Vaše dobrodružství. Je přednostně navržená a určená pro majitele endurových a motardových motocyklů. Je vybavena..Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-Yellow Barva černo-žlutá, Velikost 2XL (63-64)

Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-Yellow Barva černo-žlutá, Velikost 2XL (63-64)

Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle od společnosti Nolan přináší dosud nevídanou kvalitu a komfort. Je vyrobená z kompozitu a díky svému inovativnímu desingu a výborným..Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-White Barva černo-bílá, Velikost 2XL (63-64)

Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle N-Com Flat Black-White Barva černo-bílá, Velikost 2XL (63-64)

Moto helma X-Lite X-1004 Nordhelle od společnosti Nolan přináší dosud nevídanou kvalitu a komfort. Je vyrobená z kompozitu a díky svému inovativnímu designu a výborným..Moto helma X-lite X-702GT Ofenpass N-Com Barva Scratched Chrome, Velikost L (59-60)

Moto helma X-lite X-702GT Ofenpass N-Com Barva Scratched Chrome, Velikost L (59-60)

Moto helma X-lite X-702GT Ofenpass N-Com je kompozitová integrální přilba (ze směsi karbon, kevlar, skelná vlákna) vyrobená známou italskou značkou X-lite. Její skořepina je..SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube

© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb