NAXA najlacnejší šport:

Šport | Zdravie a ochrana | Prilby | Športové prilby | Cyklo a inline prilby | Prilby pre dospelých

Šport | Skate & in-line | Helmy a prilby na in-line

Cyklo prilba Naxa BX3 bielo-čierna - M (54-58)

Cyklo prilba Naxa BX3 bielo-čierna - M (54-58) e-shop >>

Cyklo prilba Naxa BX3 je športová prilba vhodná pre jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach. Odnímateľné vnútorné výstelky zaručujú maximálne pohodlie a 27 ergonomicky tvarovaných vetracích otvorov, zaisťuje dokonalý odvod prebytočného tepla. Prilba je pevná, ľahká a dobre sedí vďaka systému, ktorý individuálnym nastavením, pomocou regulačných páčok presne obopne hlavu. Cyklo prilba Naxa BX3 prešla medzinárodnou skúšobňou a spĺňa bezpečnostné norm.. Najlacnejší šport info >>Cyklo prilba Naxa BX2 bielo-čierna - M (54-59)

Cyklo prilba Naxa BX2 bielo-čierna - M (54-59) e-shop >>

Cyklo prilba Naxa BX2 je športová prilba vhodná pre jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach s moderným dizajnom. Odnímateľné vnútorné výstelky zaručujú maximálne pohodlie a 28 vetracích otvorov, zaisťuje dokonalý odvod prebytočného tepla. Prilba je pevná, ľahká a dobre sedí vďaka systému, ktorý individuálnym nastavením, pomocou regulačného kolieska presne obopne hlavu. Cyklo prilba Naxa BX2 prešla medzinárodnou skúšobňou a spĺňa bezpečnostné normy T.. Najlacnejší šport info >>Cyklo prilba Naxa BX1 čierno-červená - M (55-58)

Cyklo prilba Naxa BX1 čierno-červená - M (55-58) e-shop >>

Cyklo prilba Naxa BX1 je športový model prilby vhodný pre jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach. Odnímateľné vnútorné výstelky zaručujú maximálne pohodlie a 23 vetracích otvorov, zaisťuje dokonalý odvod prebytočného tepla. Prilba je pevná, ľahká a dobre sedí  vďaka systému, ktorý individuálnym nastavením, pomocou regulačného kolieska presne obopne hlavu. Cyklo prilba Naxa BX1 prešla medzinárodnou skúšobňou a spĺňa bezpečnostné normy TÜV-GS a CE10.. Najlacnejší šport info >>Cyklo prilba Naxa BX1 čierno-biela - L (58-60)

Cyklo prilba Naxa BX1 čierno-biela - L (58-60) e-shop >>

Cyklo prilba Naxa BX1 je športový model prilby vhodný pre jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach. Odnímateľné vnútorné výstelky zaručujú maximálne pohodlie a 23 vetracích otvorov, zaisťuje dokonalý odvod prebytočného tepla. Prilba je pevná, ľahká a dobre sedí  vďaka systému, ktorý individuálnym nastavením, pomocou regulačného kolieska presne obopne hlavu. Cyklo prilba Naxa BX1 prešla medzinárodnou skúšobňou a spĺňa bezpečnostné normy TÜV-GS a CE10.. Najlacnejší šport info >>Cyklo prilba Naxa BX1 čierna - M (55-58)

Cyklo prilba Naxa BX1 čierna - M (55-58) e-shop >>

Cyklo prilba Naxa BX1 je športový model prilby vhodný pre jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach. Odnímateľné vnútorné výstelky zaručujú maximálne pohodlie a 23 vetracích otvorov, zaisťuje dokonalý odvod prebytočného tepla. Prilba je pevná, ľahká a dobre sedí  vďaka systému, ktorý individuálnym nastavením, pomocou regulačného kolieska presne obopne hlavu. Cyklo prilba Naxa BX1 prešla medzinárodnou skúšobňou a spĺňa bezpečnostné normy TÜV-GS a CE10.. Najlacnejší šport info >>Cyklo prilba Naxa BD2 oranžovo-čierna - S (48-54)

Cyklo prilba Naxa BD2 oranžovo-čierna - S (48-54) e-shop >>

Cyklo prilba Naxa BD2 je športový model prilby určený pre jazdu na bicykli alebo kolieskových korčuliach. Odnímateľné vnútorné výstelky zaručujú maximálne pohodlie a 14 ergonomicky tvarovaných vetracích otvorov, zaisťujú dokonalý odvod prebytočného tepla. Prilba je pevná, ľahká a dobre sedí  vďaka systému, ktorý individuálnym nastavením, pomocou regulačného kolieska presne obopne hlavu. Cyklo prilba Naxa BD2 prešla medzinárodnou skúšobňou a spĺňa bezpečn.. Najlacnejší šport info >>

2017 športové vybavenie a doplnky Contacts