LS2 najlacnejší šport:


Výklopná prilba LS2 FF399 Valiant Matt Black - XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 FF399 Valiant Matt Black - XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 FF399 Valiant s premysleným mechanizmom preklápania a integrovanou slnečnou clonou prináša pekný avantgardný dizajn a všetky výhody integrálnych a otvorených prilieb v jednom modeli. Prednú časť je možné vrátane plexi jediným pohybom ruky ľahko preklopiť úplne dozadu a z plnohodnotnej integrálnej helmy Valiant sa behom chvíľky zmení v pohodlnú otvorenú prilbu. Číre Anti-UV plexi s úpravou proti poškriabaniu a zahmlievaniu je ľahko..Výklopná prilba LS2 FF399 Valiant Lumen  H-V Yellow Lumen MattGloss Black Light - XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 FF399 Valiant Lumen H-V Yellow Lumen MattGloss Black Light - XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 FF399 Valiant s premysleným mechanizmom preklápania a integrovanou slnečnou clonou prináša pekný avantgardný dizajn a všetky výhody integrálnych a otvorených prilieb v jednom modeli. Prednú časť je možné vrátane plexi jediným pohybom ruky ľahko preklopiť úplne dozadu a z plnohodnotnej integrálnej helmy Valiant sa behom chvíľky zmení v pohodlnú otvorenú prilbu. Číre Anti-UV plexi s úpravou proti poškriabaniu a zahmlievaniu je ľahko..Výklopná prilba LS2 FF399 Valiant Lumen  H-V Yellow Line Matt Black H-V Yellow - XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 FF399 Valiant Lumen H-V Yellow Line Matt Black H-V Yellow - XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 FF399 Valiant s premysleným mechanizmom preklápania a integrovanou slnečnou clonou prináša pekný avantgardný dizajn a všetky výhody integrálnych a otvorených prilieb v jednom modeli. Prednú časť je možné vrátane plexi jediným pohybom ruky ľahko preklopiť úplne dozadu a z plnohodnotnej integrálnej helmy Valiant sa behom chvíľky zmení v pohodlnú otvorenú prilbu. Číre Anti-UV plexi s úpravou proti poškriabaniu a zahmlievaniu je ľahko..Výklopná prilba LS2 FF399 Valiant Gloss White - XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 FF399 Valiant Gloss White - XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 FF399 Valiant s premysleným mechanizmom preklápania a integrovanou slnečnou clonou prináša pekný avantgardný dizajn a všetky výhody integrálnych a otvorených prilieb v jednom modeli. Prednú časť je možné vrátane plexi jediným pohybom ruky ľahko preklopiť úplne dozadu a z plnohodnotnej integrálnej helmy Valiant sa behom chvíľky zmení v pohodlnú otvorenú prilbu. Číre Anti-UV plexi s úpravou proti poškriabaniu a zahmlievaniu je ľahko..Výklopná prilba LS2 FF399 Valiant Gloss Black - XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 FF399 Valiant Gloss Black - XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 FF399 Valiant s premysleným mechanizmom preklápania a integrovanou slnečnou clonou prináša pekný avantgardný dizajn a všetky výhody integrálnych a otvorených prilieb v jednom modeli. Prednú časť je možné vrátane plexi jediným pohybom ruky ľahko preklopiť úplne dozadu a z plnohodnotnej integrálnej helmy Valiant sa behom chvíľky zmení v pohodlnú otvorenú prilbu. Číre Anti-UV plexi s úpravou proti poškriabaniu a zahmlievaniu je ľahko..Výklopná prilba LS2 FF399 Valiant Chrome XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 FF399 Valiant Chrome XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 FF399 Valiant s premysleným mechanizmom preklápania a integrovanou slnečnou clonou prináša pekný avantgardný dizajn a všetky výhody integrálnych a otvorených prilieb v jednom modeli. Prednú časť možno vrátane plexi jediným pohybom ruky ľahko preklopiť úplne dozadu a z plnohodnotnej integrálnej helmy Valiant sa behom chvíľky zmení v pohodlnú otvorenú prilbu. Číre Anti-UV plexi s úpravou proti poškriabaniu a zahmlievaniu je ľahko vyberateľné..Výklopná prilba LS2 FF370 Shadow L (59-60)

Výklopná prilba LS2 FF370 Shadow L (59-60)

Výklopná prilba LS2 FF370 Shadow je modulárna prilba s výklopnou bradou pre motocykle a hobby štvorkolky. Aerodynamicky tvarovaná škrupina z polykarbonátu je vyrobená technológiou HPTT (vysokotlakové termoplastické vstrekovanie) a vyniká maximálnou odolnosťou pri náraze a vysokou tepelnou odolnosťou. Bezpečnosť prilby zvyšuje multikomponentová výstielka s diferencovanou hustotou EPS pre lepšiu absorpciu energie, ktorá môže byť generovaná v dôsledku nárazu...Výklopná prilba LS2 FF325 Strobe Zone Hi-Vis Yellow Black XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 FF325 Strobe Zone Hi-Vis Yellow Black XL (61-62)

Výklopná moto prilba LS2 FF325 Strobe v atraktívnych fluorescenčných svietivých farbách ponúka veľa užitočných a praktických výhod, ktoré oceníte ako v mestskej premávke, tak na dlhých výjazdoch - výklopnú bradu s kovovými zámkami a pohodlným ovládaním, vnútornú vysúvaciu slnečnú 3D clonu alebo účinný uzatvárateľný vetrací systém Dynamic Flow-Through Ventilation. Aerodynamická HPTT škrupina vyrobená z odolného polykarbonátu technológiou..Výklopná prilba LS2 FF325 Strobe matne čierna - XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 FF325 Strobe matne čierna - XL (61-62)

Výklopná moto prilba LS2 FF325 Strobe ponúka veľa užitočných a praktických výhod, ktoré oceníte ako v mestskej premávke, tak aj na dlhých výjazdoch - výklopnú bradu s kovovými zámkami a pohodlným ovládaním, vnútornú vysúvaciu slnečnú 3D clonu alebo účinný uzatvárateľný vetrací systém Dynamic Flow-Through Ventilation. Aerodynamická HPTT škrupina vyrobená z odolného polykarbonátu technológiou vysokotlakového termoplastického vstrekovania. Interiér..Výklopná prilba LS2 FF325 Strobe Civik hi-vis čierno-žltá - XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 FF325 Strobe Civik hi-vis čierno-žltá - XL (61-62)

Výklopná moto prilba LS2 FF325 Strobe ponúka veľa užitočných a praktických výhod, ktoré oceníte ako v mestskej premávke, tak aj na dlhých výjazdoch - výklopnú bradu s kovovými zámkami a pohodlným ovládaním, vnútornú vysúvaciu slnečnú 3D clonu alebo účinný uzatvárateľný vetrací systém Dynamic Flow-Through Ventilation. Aerodynamická HPTT škrupina vyrobená z odolného polykarbonátu technológiou vysokotlakového termoplastického vstrekovania. Interiér..Výklopná prilba LS2 FF325 Strobe čierna- lesk - XL (61-62)

Výklopná prilba LS2 FF325 Strobe čierna- lesk - XL (61-62)

Výklopná moto prilba LS2 FF325 Strobe ponúka veľa užitočných a praktických výhod, ktoré oceníte ako v mestskej premávke, tak aj na dlhých výjazdoch - výklopnú bradu s kovovými zámkami a pohodlným ovládaním, vnútornú vysúvaciu slnečnú 3D clonu alebo účinný uzatvárateľný vetrací systém Dynamic Flow-Through Ventilation. Aerodynamická HPTT škrupina vyrobená z odolného polykarbonátu technológiou vysokotlakového termoplastického vstrekovania. Interiér..Výklopná prilba LS2 FF325 Strobe biela - L (59-60)

Výklopná prilba LS2 FF325 Strobe biela - L (59-60)

Výklopná moto prilba LS2 FF325 Strobe ponúka veľa užitočných a praktických výhod, ktoré oceníte ako v mestskej premávke, tak aj na dlhých výjazdoch - výklopnú bradu s kovovými zámkami a pohodlným ovládaním, vnútornú vysúvaciu slnečnú 3D clonu alebo účinný uzatvárateľný vetrací systém Dynamic Flow-Through Ventilation. Aerodynamická HPTT škrupina vyrobená z odolného polykarbonátu technológiou vysokotlakového termoplastického vstrekovania. Interiér..Výklopná prilba LS2 FF324 Metro EVO Rapid Matt Black Gloss Yellow XXL (63-64)

Výklopná prilba LS2 FF324 Metro EVO Rapid Matt Black Gloss Yellow XXL (63-64)

Atraktívna výklopná prilba LS2 FF324 Metro EVO definuje možnosti výklopných prilieb. S vnútornou vysúvacou slnečnou clonou, praktickým "šiltom" proti slnku a extra prísunom čerstvého vzduchu v horúcich letných dňoch je skvele vybavená pre jazdy do mesta, na cesty a výlety. Škrupina z patentovaného materiálu Kinetic Polymer Alloy, ktorá svojimi vlastnosťami smelo súperí i s high-endovými kompozitmi, má mimoriadne nízku hmotnosť, vysokú odolnosť proti prerazeniu a..Výklopná prilba LS2 Delta strieborná - XS (53-54)

Výklopná prilba LS2 Delta strieborná - XS (53-54)

Výklopná prilba LS2 Delta je modulárna prilba s výklopnou bradou pre motocykle a hobby štvorkolky. Aerodynamicky tvarovaná škrupina z polykarbonátu je vyrobená technológiou HPTT (vysokotlakové termoplastické vstrekovanie) a vyniká maximálnou odolnosťou pri náraze a vysokou tepelnou odolnosťou. Prilba Delta má uzatvárateľný vetrací systém s vetráčikmi hore, vpredu aj vzadu a tiež vyberateľný antibakteriálny interiér s možnosťou prania. Novinkou je 3D slnečná..Výklopná moto prilba LS2 FF393 Convert Hawk matne čierna-biela - XL (61-62)

Výklopná moto prilba LS2 FF393 Convert Hawk matne čierna-biela - XL (61-62)

Výklopná moto prilba LS2 FF393 Convert Hawk, to sú v podstate "tri prilby v jednej" - integrálna, výklopná a otvorená prilba. Vďaka širokej variabilite umožňuje široké spektrum použitia od cestovných motocyklov a skútrov až po štvorkolky. Nová generácia prilby je vďaka možnosti preklopenia prednej časti úplne dozadu extrémne tichá a ponúka jednu z najnižších s hmotnosťou v tejto kategórii - 1650 g a to bez zhoršenia bezpečnosti prilby. Okrem výklopnej funkcie..Motokrosová přilba LS2 MX456 Tuareg Barva bílo-červená, Velikost XL (61-62)

Motokrosová přilba LS2 MX456 Tuareg Barva bílo-červená, Velikost XL (61-62)

Motokrosová přilba LS2 MX456 Tuareg je vytvořena pro nejnáročnější závody, ale i k hobby offroadovému použití. Byla vyvinuta podle zkušeností z předchozích modelů tak, aby..Výklopná moto přilba LS2 FF324 Metro Barva matně černá, Velikost S (55-56)

Výklopná moto přilba LS2 FF324 Metro Barva matně černá, Velikost S (55-56)

Inovativní. Moderní. Komfortní. Moto přilba LS2 FF324 Metro je atraktivní moderní vyklápěcí helma s vysouvací sluneční clonou do města, na cesty a na výlety zaujme sportovním..Motokrosová přilba LS2 MX456 Light Factory Velikost L (59-60)

Motokrosová přilba LS2 MX456 Light Factory Velikost L (59-60)

Motokrosová přilba LS2 Factory je vytvořena pro nejnáročnější závody, ale i k hobby offroadovému použití. Byla vyvinuta podle zkušeností z předchozích modelů tak, aby..Moto přilba LS2 FF396 CR1 TRIX Carbon Barva Trix Carbon, Velikost XXL (63-64)

Moto přilba LS2 FF396 CR1 TRIX Carbon Barva Trix Carbon, Velikost XXL (63-64)

High-endová sportovní a závodní přilba LS2 CR1 pro sportovní jezdce, okruhové ježdění a závodníky přesvědčí špičkovou kvalitou, použitím nejmodernějších..Moto přilba LS2 FF352 Rookie Fluo Black-White Barva černo-bílá, Velikost XL (61-62)

Moto přilba LS2 FF352 Rookie Fluo Black-White Barva černo-bílá, Velikost XL (61-62)

Zářivá moto přilba LS2 FF352 Rookie Fluo Black-White s vynikajícím poměrem kvality a ceny ve své cenové kategorii se může pochlubit mnoha špičkovými technologiemi -..Výklopná přilba LS2 FF325 Strobe Barva bílá, Velikost XS (53-54)

Výklopná přilba LS2 FF325 Strobe Barva bílá, Velikost XS (53-54)

Výklopná moto přilba LS2 FF325 Strobe nabízí spoustu užitečných a praktických výhod, které oceníte jak v městském provozu, tak na dlouhých vyjížďkách - výklopnou bradu..Výklopná moto přilba LS2 FF393 Convert Hawk Barva matně černá-bílá, Velikost XS (53-54)

Výklopná moto přilba LS2 FF393 Convert Hawk Barva matně černá-bílá, Velikost XS (53-54)

Výklopná moto přilba LS2 FF393 Convert Hawk, to jsou v podstatě „tři helmy v jedné“ - integrální, výklopná a otevřená přilba. Díky široké variabilitě umožňuje..Moto přilba LS2 OF561 Wave Raw US Flag Barva modro-červeno-bílá, Velikost S (55-56)

Moto přilba LS2 OF561 Wave Raw US Flag Barva modro-červeno-bílá, Velikost S (55-56)

Moto přilba LS2 Wave Raw je stylová otevřená polykarbonátová přilba určená pro skútry a choppery. Konstrukce skořepiny z termoplastického kompozitu odolného vůči UV..Moto přilba LS2 OF561 Wave Mat Barva matně černá, Velikost S (55-56)

Moto přilba LS2 OF561 Wave Mat Barva matně černá, Velikost S (55-56)

Moto přilba LS2 Wave je stylová otevřená polykarbonátová přilba určená pro skútry a choppery. Konstrukce skořepiny z termoplastického kompozitu odolného vůči UV záření..Moto přilba LS2 FF352 Rookie Matt Black Barva matně černá, Velikost XL (61-62)

Moto přilba LS2 FF352 Rookie Matt Black Barva matně černá, Velikost XL (61-62)

Moderní integrální přilba LS2 FF352 Rookie s vynikajícím poměrem kvality a ceny ve své cenové kategorii se může pochlubit mnoha špičkovými technologiemi - bezpečnou..Moto přilba LS2 MX436 Pioneer Trigger Barva černo-žlutá, Velikost L (59-60)

Moto přilba LS2 MX436 Pioneer Trigger Barva černo-žlutá, Velikost L (59-60)

Moto přilba LS2 MX436 Pioneer Trigger je moderní enduro helma s plexi štítem a vysouvací sluneční clonou vyvinutá pro enduro adventure, velká cestovní endura a supermotardy, s..Moto přilba LS2 MX437 Fast Isaac Viñales Replika Velikost 3XL (65-66)

Moto přilba LS2 MX437 Fast Isaac Viñales Replika Velikost 3XL (65-66)

Ultralehká motokrosová helma LS2 MX437 Fast Isaac Viñales Replica je technicky vyspělá přilba pro seriózní ridery. Skořepina kompatibilní s chrániči krční páteře je vyrobena..Moto přilba LS2 FF352 Rookie Fluo Black-Hi-Vis Yellow Velikost XL (61-62)

Moto přilba LS2 FF352 Rookie Fluo Black-Hi-Vis Yellow Velikost XL (61-62)

Zářivá moto přilba LS2 FF352 Rookie Fluo Black-Hi-Vis Yellow s vynikajícím poměrem kvality a ceny ve své cenové kategorii se může pochlubit mnoha špičkovými technologiemi -..Moto přilba LS2 FF323 Arrow R Isaac Viñales Replika Velikost M (57-58)

Moto přilba LS2 FF323 Arrow R Isaac Viñales Replika Velikost M (57-58)

Moto přilba LS2 FF323 Arrow R Isaac Viñales Replika je špičková závodní a sportovní helma pro závodníky a náročné sportovní jezdce vyrobená v Moto GP designu. Lehká a pevná..Moto přilba LS2 FF323 Arrow C Gloss Carbon Velikost XXL (63-64)

Moto přilba LS2 FF323 Arrow C Gloss Carbon Velikost XXL (63-64)

Závodní moto přilba LS2 FF323 Arrow C nabízí vše, co může špičková moderní motocyklová helma nabídnout. Lehká aerodynamická tri-kompozitní karbonová skořepina má..SOCIAL MEDIA
facebook twitter youtube

© 2018 športové vybavenie a doplnky Kontakt

Šport
Štýl
Šablóny športového vybavenia

Pozadie športových potrieb