ETAPE najlacnejší šport:

Moto | Chrániče a okuliare | Chránič chrbtice

Heureka.sk | Šport | Loptové športy | Badminton | Badmintonové doplnky

Páska na bedmintonové čiary Victor Linetape Red

Páska na bedmintonové čiary Victor Linetape Red shop >>

Pásku na bedmintonové čiary Victor Linetape Red dodávame v červenej farbe. Dĺžka: 66 m, šírka: 3,8 cm. Na jedno badmintonové ihrisko sú potrebné dve tieto pásky... Info Victor >>Páska na bedmintonové čiary Victor Linetape Green

Páska na bedmintonové čiary Victor Linetape Green shop >>

Pásku na bedmintonové čiary Victor Linetape Green dodávame v zelenej farbe. Dĺžka: 66 m, šírka: 3,8 cm. Na jedno badmintonové ihrisko sú potrebné dve tieto pásky... Info Victor >>Páska na bedmintonové čiary Victor Linetape White

Páska na bedmintonové čiary Victor Linetape White shop >>

Pásku na bedmintonové čiary Victor Linetape White dodávame v bielej farbe. Dĺžka: 66 m, šírka: 3,8 cm. Na jedno badmintonové ihrisko sú potrebné dve tieto pásky... Info Victor >>Páska na bedmintonové čiary Victor Linetape Yellow

Páska na bedmintonové čiary Victor Linetape Yellow shop >>

Páska na bedmintonové čiary Victor Linetape Yellow dodávame v žltej farbe. Dĺžka: 66 m, šírka: 3,8 cm. Na jedno bedmintonové ihrisko sú potrebné dve tieto pásky... Info Victor >>Detský chránič chrbtice Etape Junior Pro S (116-134)

Detský chránič chrbtice Etape Junior Pro S (116-134) e-shop >>

Detský chránič chrbtice Etape Junior Pro vďaka svojej patentovanej 4-vrstvovej absorpčnej pene EVA bezpečne ochráni Vaše dieťa pred úrazmi chrbtice na lyžiach alebo snowboarde. Chránič chrbtice je anatomicky tvarovaný, má nastaviteľné popruhy a elastické stiahnutia v páse na suchý zips. Nemusíte sa teda obávať, že by Vášmu dieťaťu nesadol. Nízka hmotnosť už od 300 g a vysoko priedušný 3D ventilačný materiál na chrbte zaručí ideálny komfort pri jazde. Detsk.. Najlacnejší šport info >>Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit čierno-modrá - XS (110-128)

Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit čierno-modrá - XS (110-128) e-shop >>

Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit je vhodný pre ochranu Vašich detí na zjazdovkách pri lyžovaní alebo snowboardingu. Pevný a zároveň ľahký PP plast zaručuje maximálnu bezpečnosť chrbtice v prípade pádu. Chránič chrbtice má anatomický tvar, nastaviteľné popruhy, hrudnú pracku a elastické stiahnutia v páse na suchý zips. Nemusíte sa teda obávať, že by Vášmu dieťaťu chránič nesadol. Nízka hmotnosť už od 340 g zaručí ideálny komfort pri jazde. Det.. Najlacnejší šport info >>Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit bielo-ružová - XS (110-128)

Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit bielo-ružová - XS (110-128) e-shop >>

Detský chránič chrbtice Etape Junior Fit je vhodný pre ochranu Vašich detí na zjazdovkách pri lyžovaní alebo snowboardingu. Pevný a zároveň ľahký PP plast zaručuje maximálnu bezpečnosť chrbtice v prípade pádu. Chránič chrbtice má anatomický tvar, nastaviteľné popruhy, hrudnú pracku a elastické stiahnutia v páse na suchý zips. Nemusíte sa teda obávať, že by Vášmu dieťaťu chránič nesadol. Nízka hmotnosť už od 340 g zaručí ideálny komfort pri jazde. Det.. Najlacnejší šport info >>Dámsky chránič chrbtice Etape Soft Pro S (140-160)

Dámsky chránič chrbtice Etape Soft Pro S (140-160) e-shop >>

Dámsky chránič chrbtice Etape Soft Pro, určený najmä pre lyžovanie a snowboarding, vyniká svojou patentovanou 4-vrstvovou absorpčnou penou EVA. Tá zaručí maximálnu ochranu pre Vašu chrbticu v prípade pádu. Chránič chrbtice sa vďaka svojmu anatomickému tvaru, nastaviteľným popruhom a elastickému stiahnutiu v páse na suchý zips dokonale prispôsobí Vašej postave a nebude Vám nijako brániť v pohybe. Komfort pri jazde zaručí nízka hmotnosť už od 400 g a vysoko pri.. Najlacnejší šport info >>Chránič chrbtice Etape Back Pro S (150-175)

Chránič chrbtice Etape Back Pro S (150-175) e-shop >>

Chránič chrbtice Etape Back Pro je vybavený patentovanou 4-vrstvovou absorpčnou penou EVA, ktorá vás bezpečne ochráni pri pádoch na lyžiach či na snowboarde. Chránič je schválený podľa normy STN EN 1621-2 a zníži tak riziko Vášho úrazu na minimum. Anatomický tvar chrániča, nastaviteľné popruhy a elastické stiahnutie v páse na suchý zips zaručujú, že je chránič chrbtice vhodný pre každú postavu, a to spolu s hmotnosťou už od 450 g a vysoko priedušným 3D .. Najlacnejší šport info >>Dětský chránič páteře Etape Junior Fit Barva černo-modrá, Velikost S (122-140)

Dětský chránič páteře Etape Junior Fit Barva černo-modrá, Velikost S (122-140) e-shop >>

Dětský chránič páteře Etape Junior Fit je vhodný pro ochranu vašich dětí na sjezdovkách při lyžování nebo snowboardingu. Pevný a zároveň lehký PP plast zaručuje maximá.. Info Etape >>Dětský chránič páteře Etape Junior Fit Barva černo-modrá, Velikost XS (110-128)

Dětský chránič páteře Etape Junior Fit Barva černo-modrá, Velikost XS (110-128) e-shop >>

Dětský chránič páteře Etape Junior Fit je vhodný pro ochranu vašich dětí na sjezdovkách při lyžování nebo snowboardingu. Pevný a zároveň lehký PP plast zaručuje maximá.. Info Etape >>Dámský chránič páteře Etape Soft Pro Velikost M (155-175)

Dámský chránič páteře Etape Soft Pro Velikost M (155-175) e-shop >>

Dámský chránič páteře Etape Soft Pro, určený zejména pro lyžování a snowboarding, vyniká svou patentovanou 4-vrstvou absorpční pěnou EVA. Ta zaručí maximální ochranu pro.. Info Etape >>Chránič páteře Etape Back Pro Velikost M (170-180)

Chránič páteře Etape Back Pro Velikost M (170-180) e-shop >>

Chránič páteře Etape Back Pro je opatřen patentovanou 4-vrstvou absorpční pěnou EVA, která vás bezpečně ochrání při pádech na lyžích či na snowboardu. Chránič je schv.. Info Etape >>Šport | Skate & in-line | Chrániče na in-line2017 športové vybavenie a doplnky Contacts